Antrą kartą JBA rinktinę įveikusi „Sintek-Jonava“ triumfavo draugiškame turnyre

2018-09-29 22:41
Nuotr.: bcjonava.lt
Nuotr. bcjonava.lt

Jonavos „Sintek-Jonava“ krepšininkai sėkmingai užbaigė Jonavos rajono mero draugišką krepšinio taurės turnyrą. Finalinėse rungtynėse šeimininkai 126:118 (29:26, 34:23, 35:33, 28:36) įveikė iš JBA lygos žaidėjų sudarytą JAV rinktinę.

Tai jau buvo antroji jonaviečių pergalė šią savaitę prieš JBA lygos žaidėjų JAV rinktinę. Pirmajame mače trečiadienį „Sintek-Jonava“ laimėjo rezultatu 144:140.

Jonaviečiai rungtynes pradėjo taikliu metimu, tačiau svečiai sužaidė atkarpą 14:0 (2:14). Po tokio šalto dušo „Sintek-Jonava“ atsigavo bei po spurto 11:0 išsiveržė į priekį (20:18). Ketvirčio pabaigoje Troy Franklino tritaškis leido atitrūkti šeimininkams (25:21), kurie po pirmojo kėlinio turėjo 3 taškų persvarą (29:26).

Pirmuosius taškus JBA lygos JAV rinktinė antrajame kėlinyje pelnė tik po 4 minučių nuo ketvirčio pradžios, o „Sintek-Jonava“ gerokai atitrūko (44:26). Ketvirčio pabaigoje po tritaškių serijos svečiai buvo priartėję (60:49), bet šeimininkai iki pertraukos vėl kiek padidino savo persvarą (63:49).

Po didžiosios pertraukos JBA lygos JAV rinktinė šiek tiek sumažino savo atsilikimą (62:71). Į tai Jonavos klubas atsakė dar viena sėkminga atkarpa (87:69). Šeimininkų ekipai panašią persvarą išlaikyti padėjo puolime sėkmingai taškus rinkęs Justas Furmanavičius (98:82).

Iki ketvirto kėlinio vidurio svečiai sėkmingai mažino atsilikimą (101:108). Netrukus penkis taškus iš eilės pelnė LiAngelo Ballas (108:113). Jonavos ekipa atsakė savo atakų serija (118:108). Atitrūkę šeimininkai sugebėjo išlaikyti pranašumą iki pat rungtynių pabaigos ir šventė pergalę 8 persvara (126:118).

Jonavos „Sintek-Jonava“: Justas Furmanavičius 32 taškai, Rimantas Daunys 20, Tadas Sebežiovas 17, Augustinas Jankaitis 14, Justas Vazalis 13, Troy Franklinas 11 (12 rez. perd.), Justinas Ramanauskas 9, Juozas Ramanauskas 8 (14 atk. kam.), Nojus Pankratjevas 2, Šarūnas Dambrauskas taškų nepelnė.

JBA lygos žaidėjų JAV rinktinė: Jerrelas Springeris 27 taškai, LiAngelo Ballas 26 (9/29 metimai), LaMelo Ballas 19 (16 rez. perd., 10 klaidų), Curtis Hollisas 17, Deonas Lyle'as 15.