„Perlas“ draugiškame turnyre Šakiuose įveikė Rusijos komandą

2018-09-26 19:04

Šakiuose vykstančiame keturių komandų draugiškame Modesto Paulausko vardo turnyre Vilniaus „Perlas“ pusfinalyje per pratęsimą 80:79 (14:19, 18:10, 17:17, 17:20, 14:13) palaužė Surguto „Universitet-Yugra“ komandą iš Rusijos.

Rytoj dėl pirmosios vietos Arvydo Gronskio treniruojamas „Perlas“ kovos su Šakių „Vyčio“ ir Kauno „LSU-Atleto“ poros nugalėtoju.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo rusai, kurie įpusėjus pirmajam ketvirčiui turėjo 3 taškų pranašumą (10:7), o jam pasibaigus pirmavo rezultatu 19:14.

Antrojo kėlinio pradžioje vilniečiai spurtavo 11:3 ir išsiveržė į priekį – 25:22. Likusioje ketvirčio dalyje vyko atkakli kova, po dviejų kėlinių (32:29) ir toliau pirmavo „Perlo“ krepšininkai.

Po ilgosios pertraukos kova vyko taškas į tašką. Pasibaigus trims kėliniams vilniečiams pavyko išlaikyti 3 taškų pranašumą – 49:46. Ketvirtojo kėlinio viduryje „Universitet-Yugra“ krepšininkai išlygino rezultatą, o jam pasibaigus nugalėtojas vis dar nebuvo aiškus – 66:66.

Pratęsimo metu nė viena komanda nenorėjo paleisti pergalės iš savo rankų, tačiau sėkmė nusišypsojo „Perlo“ krepšininkams, kurie šventė pergalę rezultatu 80:79.

„Perlas“: Karolis Giedraitis (8/8 baudos, 4 atk. kam.) ir Einaras Tubutis (7/10 met., 8 atk. kam., 5 blokai) po 19, Simas Jarumbauskas 13 (10 atk. kam.), Domantas Vilys 11 (5 rez. perd.), Adas Šimonis 8 (3/4 met., 4 atk. kam.).

„Universitet-Yugra“: Nikola Lepojevičius 32, M. Mbrozovas 16, A. Puškinas 12.