„Šilutė“ po atkaklios rungtynių pabaigos nusileido Prienų komandai

2018-09-05 09:04
Nuotr.:

Rugsėjo 4 dieną Prienuose buvo sužaistos draugiškos rungtynės tarp Prienų „Skycop“ (LKL) ir Šilutės „Šilutė“ (NKL). Susitikimą rezultatu 91:83 laimėjo Prienų krepšininkai.

Šioms rungtynėms teisėjavo aukščiausius teisėjų reitingus turintys teisėjai: Jurgis Laurinavičius, Artūras Šukys ir Gytis Vilius.

Rungtynes geriau pradėjo Šilutės komanda, kuri įpusėjus pirmajam kėliniui buvo priekyje 14:8, tačiau neilgai trukus patyrusių žaidėjų vedina Prienų komanda atstatė lygybę ir kėlinio pabaigoje perėmė iniciatyvą į savo rankas (26:21).

Antrajame kėlinyje ir toliau nemažinę apsukų Lietuvos elito krepšininkai didino savo pranašumą bei vertė šilutiškius klysti, kurie per du kėlinius prarado 16 kamuolių, kai per antrą rungtynių pusę suklydo vos 3.

Šilutiškių apmažintas klaidų skaičius antroje rungtynių dalyje leido sugrįžti į rungtynes, sumažinti skirtumą bei priversti Prienų komandos strategus sunerimti, kad lengvai laimėti rungtynių nepavyks.

Pamario komandai pavyko laimėti abu paskutinius ketvirčius (26:20, 23:19) tačiau to parsivežti pergalę iš Prienų neužteko.

„Šilutė“: Jeffas Perkinsas 20, Mantas Šerkšnas 19, Paulius Gvazdaitis 13 (7 atk. kam), Dovydas Rimkus 10, Andrius Globys 8, Rokas Nikitinas 6, Evaldas Džiaugys 4, Andrius Gaidys 3.

„Skycop“: Gintaras Leonavičius 15, Kšištofas Lavrinovičius 14, Maverickas Morganas 13, Ovidijus Varanauskas ir Mindaugas Lukauskis po 10.