Galingas V. Šarakausko pasirodymas neišgelbėjo „Neptūno-Akvaservis“

2018-09-04 10:43
Nuotr.: bcklaipeda.lt
Nuotr. bcklaipeda.lt

36-erių veteranas Vytautas Šarakauskas sužaidė galingai, tačiau pasiruošimą sezonui tęsiantis Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ už uždarų durų vykusiame susitikime 53:70 (11:28, 7:15, 19:14, 16:13) nusileido Dnepropetrovsko „Dnipro“ krepšininkams.

„Dnipro“ praėjusį sezoną iškovojo Ukrainos taurę, o vietiniame čempionate užėmė antrąją vietą.

Galingai pradėję svečiai jau po pirmojo kėlinio turėjo 17, o po antrojo – 25 taškų persvarą (18:43). Rezultatas ėmė tirpti trečiajame ketvirtyje, kuriame ryškiausiai spindėjo komandos naujoko V. Šarakausko žvaigždė.

Vien per trečiąjį kėlinį 36-erių V. Šarakauskas surinko 8 taškus ir 5 atkovotus kamuolius, o susitikimą veteranas baigė savo sąskaitoje per 20 minučių turėdamas 16 taškų (6/7 dvit., 1/4 trit., 1/1 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvius perdavimus, blokuotą metimą, vieną klaidą bei 26 naudingumo balus.

Veterano vedami klaipėdiečiai dvikovą baigė spurtu 11:0 bei deficitą prikirpo iki 17 taškų (53:70). Šiame susitikime „Neptūnas-Akvaservis“ varžovams nenusileido pagal atkovotus kamuolius (48-49), tačiau daug naujokų ir nepatyrusių žaidėjų turinti uostamiesčio ekipa nusileido pagal rezultatyvius perdavimus (14-22) bei klaidas (19-13).

„Dnipro“ ekipoje rungtyniavo tokie Lietuvoje žinomi žaidėjai kaip buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ vidurio puolėjas Kirilas Natyažka bei Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ puolėjas Stanislavas Timofejenka. Pastarasis buvo naudingiausias Dnepropetrovsko komandos krepšininkas – 12 taškų, 11 atkovotų kamuolių bei 19 naudingumo balų.

„Neptūnas-Akvaservis“: Vytautas Šarakauskas 16 (11 atk. kam., 26 naud. bal.), Deividas Anužis 9, Herkus Kumpys ir Klaidas Metrikis – po 6, Dovydas Romančenko 5, Ignas Ramašauskas 4, Erikas Kubilius 3, Lukas Kreišmontas ir Jonas Dumašius – po 2.