Galingu smūgiu trečiajame kėlinyje „Erelius“ parbloškęs „Neptūnas-Akvaservis“ – NKL finalo ketverte

2018-03-31 17:36

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ užtikrintai žengė į Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) finalinį ketvertą. Uostamiesčio klubas išvykoje 75:59 (20:14, 18:13, 21:17, 16:15) įtikinamai nugalėjo Mažeikių „Erelius“ ir seriją iki trijų pergalių laimėjo 3-1.

15
20
60%
6/10
2

Lemiamą atkarpą svečiai sužaidė trečiojo kėlinio pradžioje. Mindaugas Stašys ketvirtį pradėjo 7 savo taškais iš eilės, tritaškį pridėjo Valdas Vasylius ir „Neptūnas-Akvaservis“ spurtavo 10:0 bei susikrovė 21 taško persvarą.

Po šio epizodo sėkmingą svečių atkarpą pratesė po 2 taškus pelnę Arūnas Mikalauskas ir Deividas Anužis bei galutinai palaidojo „Erelių“ viltis (52:27).

Šeimininkai pirmuosius taškus trečiajame kėlinyje pelnė tik po keturių su puse minutės.

„Neptūnas-Akvaservis“ pusfinalio serijoje susitiks su Marijampolės „Sūduvos-Mantinga“ ekipa. NKL finalo ketverto varžybos prasidės balandžio 13-ąją.

„Ereliai“: Tomas Zdanavičius 17, Aurimas Urbonas 11 (10 atk. kam.), Torrance‘as Rowe‘as 9.

„Neptūnas-Akvaservis“: Deividas Anužis 15, Mindaugas Stašys ir Valdas Vasyklius po 14, Ignas Ramašauskas 10.

NKL finalo ketvertas – balandžio 13-14 d. Jonavoje. Įsigyti bilietus į didžiausią lygos metų šventę galite paspaudę čia.