Dramatiškai išsigelbėjęs „Ežerūnas“ išplėšė lemiamas rungtynes

2018-03-20 19:59
Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Kertiniu rungtynių metu galingai spurtavęs Molėtų „Ežerūnas“ išsigelbėjo Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon NKL) aštuntfinalyje. Gintauto Vileitos auklėtiniai ketvirtajame mače Tauragėje 83:81 (19:19, 16:18, 23:18, 25:26) antrąsyk paeiliui palaužė vietos krepšininkus ir, serijoje atsilikinėję 0-2, išplėšė lemiamas rungtynes.

18
24
57%
4/7
5

Jos ketvirtadienį bus žaidžiamos Molėtuose.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Artūrui Pelšsui surinkus penkis taškus paeiliui, tauragiškiai išlygino rezultatą – 60:60. Tuomet Karolis Lukošiūnas smeigė tritaškį, o Rokas Čepanonis atsakė viena taiklia bauda.

Pastarasis taškas Tauragės komandai buvo vienintelis per keturių minučių atkarpą, per kurią spurtavę 10:1 molėtiškiai įgijo dviženklį pranašumą – 71:61. Po Igno Lukošiaus ir K. Lukošiūno dar vieno tritaškio jis vienu metu buvo išaugęs iki 13 taškų – 76:63.

Prieš prasidedant paskutinei minutei, Arno Adomavičiaus taiklios baudos padėjo išsaugoti „Ežerūnui“ dviženklę persvarą – 79:69, tačiau šeimininkai toliau kibo varžovams į atlapus.

Tadas Sebežiovas per kiek daugiau nei pusę minutės surinko septynis taškus, Laurynas Kirlys suklydo perduodamas kamuolį, Aivaras Kvedaravičius smeigė tritaškį ir komandas teskyrė vienas metimas –81:83. Paskutinis išpuolis priklausė „Ežerūnui“, kuris išdeginęs visą laiką triumfavo svečiuose.

„Tauragė“: Tadas Sebežiovas 20, Paulius Morkeliūnas 14 (12 atk. kam.), Liudas Valantinas 13, Artūrs Pelšs 11.

„Ežerūnas“: Laurynas Kirlys 19, Jonas Zakas 18, Karolis Lukošiūnas 15, Arnas Adomavičius 12.