„Ereliai“ nervų kare namuose išlygino serijos su „Perlu“ rezultatą

2018-03-15 20:09
Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Elinskas
Nuotr. Fotodiena.lt/J.Elinskas

Skaudžiai Mezon NKL pirmenybių aštuntfinalį pradėjusi Mažeikių „Erelių“ komanda atsitiesė savo sirgalių akivaizdoje.

15
26
9
89%
8/9

„Ereliai“ Mažeikiuose 75:71 (11:23, 16:19, 24:8, 24:21) pranoko Vilniaus „Perlą“ ir išlygino aštuntfinalio serijos iki trijų pergalių rezultatą – 1-1.

Kitos šios poros rungtynės šeštadienį ir vėl vyks Vilniuje.

Tiesa, susitikimo pradžia nerodė, kad šios rungtynės „Ereliams“ galėtų baigtis laimingai, mat po dviejų kėlinių Arvydo Straupio auklėtiniai turėjo penkiolikos taškų deficitą (27:42).

Visgi trečiajame kėlinyje mažeikiškiai jungė aukštesnę pavarą ir pagaliau prabudo iš gilaus miego. Per ketvirtį „Ereliai“ į savo krepšį praleido viso labo 8 taškus, o pademonstravę geležinę gynybą, ketvirtąjį kėlinį jau pasitiko su minimaliu pranašumu (51:50).

Ketvirtajame kėlinyje kone esminis momentas buvo iki jo pabaigos likus kiek daugiau nei minutei, kai Tadas Pažėra pataikė itin svarbų tritaškį, kilstelėdamas „Erelių“ pranašumą (67:61).

Kai jau atrodė, kai reikalai krypsta link „Erelių“ pergalės, Lukas Kvedaravičius taip pat atsakė tolimu metimu ir skirtumas kiek sumenko (67:69).

Visgi prasidėjęs pražangų žaidimas vilniečiams sėkmės neatnešė, o pranašumą išlaikę šeimininkai triumfavo.

„Ereliai“ šiame susitikime laimėjo nepaisant didelio klaidų skaičiaus (21). Svečiai klydo 16 kartų).

„Ereliai“: Tadas Pažėra 18, Aurimas Urbonas 17 (8 rez. perd.), Tomas Zdanavičius 15 (9 rez. perd.), Nerijus Barauskas 12.

„Perlas“: Arnas Beručka 18, Lukas Kvedaravičius 15, Domantas Vilys 12.