Po krepšiais karaliavę jaunieji žalgiriečiai išsivežė užtikrintą pergalę iš Joniškio

2018-03-03 17:59

19
24
78%
7/9
2

Šalto dušo pirmajame kėlinyje gavę Kauno „Žalgirio-2“ (20-17) atstovai nepalūžo ir iškovojo užtikrintą pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL). Tomo Masiulio auklėtiniai išvykoje 84:56 (14:23, 18:14, 23:5, 29:14) sutriuškino Joniškio „Delikateso“ (7-31) atstovus.

Pirmąjį ketvirtį šeimininkai laimėjo 23:14, tačiau jau antrajame kauniečiai pradėjo vytis. Nors po dviejų kėlinių „Delikatesas“ pirmavo 37:32, tačiau po pertraukos buvo visiškai užgniaužtas „Žalgirio-2“ gynybos.

Jaunieji žalgiriečiai vieniems turnyro autsaiderių leido pelnyti vos 5 taškus ir jau po trijų ketvirčių pirmavo 42:55. Likęs mačo laikas buvo tik formalumas.

Kovą dėl atšokusių kamuolių kauniečiai laimėjo 44:28.

Joniškio komandai kitą savaitgalį laukia žūtbūtinės rungtynės. Jie svečiuose žais su tiek pat pergalių turinčia Kauno KTU komanda. Nugalėtojas gaus teisę žaisti lygos aštuntfinalyje.

„Žalgirio-2“: Grantas Vasiliauskas 19, Vitalijus Kozys 15, Ignas Sargiūnas, Erikas Venskus (8 atk. kam.) ir Matas Jogėla po 9.

„Delikatesas“: Giedrius Stankevičius ir Mantas Kadzevičius po 17, Rytis Biliartas 12, Mantas Margis 5.