P. Šakinio debiutas pažymėtas nutraukta „Telšių“ pralaimėjimų serija

25
67%
4/6
4

„Telšių“ (17-20) krepšininkams pavyko nutraukti penkių iš eilės pralaimėjimų seriją Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL). Povilo Šakinio debiutas trenerio kėdėje buvo sėkmingas, o jo auklėtiniai namuose 79:60 (17:15, 15:11, 19:18, 28:16) nugalėjo Joniškio „Delikatesą“ (7-30).

Po trijų kėlinių šeimininkai pirmavo 51:44 ir tai suteikė „Delikateso“ atstovams dar kabintis rungtynėse. Visgi lemiamą ketvirtį telšiškiai pradėjo spurtu 6:0, įgijo dviženklę persvarą, ir mačo baigtis tapo aiški.

Joniškio komandos neišgelbėjo net fantastiškai žaidęs Domininkas Matutis. Gynėjas per 36 minutes pelnė 16 taškų, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir surinko 28 naudingumo balus. Klaipėdiečio karjeros rekordas – 29 naudingumo balai.

„Delikatesas“ dar turi vilčių patekti į atkrintamąsias, tačiau rytoj privalo namuose nugalėjo Kauno „Žalgirio-2“ krepšininkus, o kitą savaitę pranokti ir Kauno KTU krepšininkus.

„Telšiai“: Deividas Keburys 15 (9 atk. kam.), Ovidijus Kaminskis ir Erikas Kubilius po 14, Kajus Okmanas 8.

„Delikatesas“: Domininkas Matutis 16 (10 rez. perd.), Rytis Biliartas 13 (8 atk. kam.), Giedrius Stankevičius ir Rokas Valiulis po 6.