Galingai rungtynėse finišavęs „Ežerūnas“ patiesė KTU

2018-02-17 17:43

Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) nukeltame praėjusio turo mače Molėtų „Ežerūnas“ (18-16) išvykoje 81:68 (13:20, 19:17, 24:22, 25:9) palaužė Kauno KTU (7-27) krepšininkus.

16
28
2
3

Dar ketvirtojo kėlinio pirmoje pusėje šeimininkai pirmavo 62:61, tačiau tuomet „Ežerūnas“ surengė pergalingą spurtą.

Gintauto Vileitos auklėtiniai laimėjo atkarpą 15:4 ir iki rungtynių pabaigos likus 2 minutėms, įgijo dviženklę persvarą (76:66).

Šioje atkarpoje itin išsiskyrė Karolis Lukošiūnas, kuris pataikė 3 tolimus metimus bei surinko 9 taškus.

Būtent jis ir tapo rezultatyviausiu susitikimo krepšininku. Puolėjas pelnė 20 taškų (2/7 dvitaškių, 4/11 tritaškių, 4/4 baudų metimai) bei atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, kartą suklydo ir surinko 14 naudingumo balų.

KTU: Julius Kigas (5/8 trit.) ir Mindaugas Motuzas (7/11 dvit.) po 17, Matas Staniukaitis ir Matas Ragauskas po 10.

„Ežerūnas“: Karolis Lukošiūnas 20 (2/7 dvit., 4/11 trit.), Ignas Lukošius 16 (13 atk. kam., 28 naud. bal.), Arnas Adomavičius 15 (9 atk. kam.), Jonas Zakas 10.