Bene stipriausią sudėtį surinkęs „Žalgiris-2“ pergalės Tauragėje neiškovojo

2018-01-13 17:46
Nuotr.: NKL/D.Lukšta
Nuotr. NKL/D.Lukšta

Kauno „Žalgirio“ (16-12) dubleriai žaidė bene pajėgiausia sudėtimi, tačiau Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) susitikime Tomo Masiulio auklėtiniai 58:73 (13:25, 20:17, 16:15, 9:17) nusileido vietos „Tauragės“ (13-14) ekipai.

18
29
4
85%
11/13

Šeimininkai persvarą įgijo pirmojo kėlinio pabaigoje, kurį užbaigė spurtu 12:0 ir susikrovė 12 taškų pranašumą (25:13).

Martyno Sajaus vedami kauniečiai atsigavimo ženklus pradėjo rodyti po ilgosios pertraukos, kuomet vidurio puolėjas surinko 4 taškus paeiliui, o „Žalgiris-2“ laimėjo atkarpą 11:6 ir sumažino savo deficitą iki 4 taškų (44:48).

Vis tik „Tauragė“ į tai atsakė savo spurtu 7:1 ir vėl susigrąžino turėtą dviženklę persvarą (55:45).

Ketvirtasis kėlinys nebuvo itin rezultatyvus, tačiau „Tauragė“ spurtavo 11:1 įgijo 18 taškų pranašumą (68:50) ir nulėmė rungtynių baigtį.

Šiandienos rungtynėse buvo vienas iš retesnių atvejų, kuomet jauniesiems žalgiriečiams padėjo pagrindinėje „Žalgirio“ komandoje pasirodantys Gytis Masiulis, Martynas Sajus ir Martynas Arlauskas.

Geriausiai iš šios trijulės sekėsi G. Masiuliui, kuris per 27 minutes pelnė 20 taškų (6/7 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 5/6 baudų metimai), atkvojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir surinko 25 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Aivaras Kvedaravičius, įmetęs 18 taškų (2/3 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 11/13 baudų metimai), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir susitikimą baigė su 29 naudingumo balais.

„Tauragė“: Aivaras Kvedaravičius 18 (11/13 baud. met.), Paulius Morkeliūnas 16, Artūrs Pelšs 14 (6/8 metimai).

„Žalgiris-2“: Gytis Masiulis 20 (6/7 dvit.), Matas Jogėla 11, Marius Valinskas 7.