M. Sajaus vedami „Žalgirio“ dubleriai įveikė „Telšius“

2018-01-06 18:03
Nuotr.: NKL/D.Lukšta
Nuotr. NKL/D.Lukšta

Martynas Sajus surinko dvigubą dublį, o jo vedamas Kauno „Žalgiris-2“ (15-11) išvykoje 74:66 (15:16, 16:14, 24:28, 11:16) pranoko „Telšius“ (13-13), kuriems tai buvo trečiasis pralaimėjimas paeiliui.

14
22
10
64%
7/11

Susitikimo baigtis sprendėsi ketvirtajame kėlinyje, o iki jo pabaigos likus dviems minutėms, jaunieji žalgiriečiai pirmavo tik trimis taškais (67:64).

Vis tik Vitalijus Kozys smeigė tritaškį, o kitoje atakoje Matas Jogėla atkovojo kamuolį puolime ir privertė šeimininkus taikyti tyčinių pražangų taktiką. Aukštaūgio ranka prie baudų metimų linijos nedrebėjo ir jis įtvirtino kauniečių pergalę.

Pergalės kalviu tapęs Sajus per 27 minutes pelnė 14 taškų (7/11 dvitaškių), atkovojo 10 kamuolių, perėmė kamuolų, išprovokavo 7 pražangas, 4 kartus suklydo ir surinko 22 naudingumo balus.

Šiame susitikime nė viena iš ekipų neblizgėjo metant tritaškius. Telšiškiai realizavo viso labo 13 proc. tolimų metimų (2/13), tuo metu svečiams sekėsi kiek geriau – 31 proc. (5/16). Jaunieji žalgiriečiai taip pat laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (42-30), tačiau daugiau kartų prarado kamuolį (17-13).

„Telšiai“: Mindaugas Norkus 17 (7/10 dvit.), Ovidijus Kaminskis 13, Erikas Kubilius 11.

„Žalgiris-2“: Martynas Sajus 14 (7/11 dvit., 10 atk. kam.), Vitalijus Kozys, Matas Jogėla r Ignas Sargiūnas po 11.