„Ereliai“ neprilygo įspūdingai puolusiam „Vyčiui“

2018-01-06 17:43

Naujuosius metus itin galingai pradėjo Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) lyderis Šakių „Vytis“ (23-3), kuris namuose 102:62 (24:10, 31:12, 16:17, 31:23) be vargo susitvarkė su Mažeikių „Ereliais“ (10-16) bei pasiekė jau šeštąją pergalę paeiliui.

20
29
100%
4/4
3

Šeimininkai rimtą paraišką į pergalę davė jau nuo pat susitikimo pradžios, kuomet vedami Marijaus Užupio startavo spurtu 16:4 ir greitai įgijo dviženklę persvarą.

Antrajame kėlinyje įvykių eiga nesikeitė, o po dar vienos sėkmingos atkarpos 14:4, „Vytis“ jau buvo susikrovęs 24 taškų persvarą (38:14) ir rungtynių baigtį nusprendė dar prieš ilgąją pertrauką.

„Vyčio“ gretose taškus pelnė visi aikštelėje pasirodę krepšininkai, o šeimininkų dvitaškių taiklumas siekė net 75 proc. (27/36). Bendras šakiškių pataikymas iš žaidimo taip pat įspūdingas – 63 proc. (37/58).

„Vytis“: Gytis Radzevičius 20, Šarūnas Vingelis 16, Marijus Užupis ir Rytis Juknevičius po 14.

„Ereliai“: Tadas Pažėra 16, Nerijus Barauskas ir Ignas Razutis po 13.