37 naudingumo balus surinkęs J. Nausėdas atvedė „Šilutę“ į pergalę

2018-01-04 21:18
Nuotr.: NKL/M.Baranauskas
Nuotr. NKL/M.Baranauskas

Justas Nausėdas sužaidė karjeros rungtynes, o jo vedama „Šilutės“ ekipa Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) namuose 80:71 (33:17, 12:13, 18:25, 17:16) iškovojo pergalę prieš „Telšių“ (13-12) ekipą.

19
37
Blokuoti metimai
2
9

Šeimininkai pamatus pergalei kloti pradėjo dar pirmajame kėlinyje, kuriame spurtavo 14:3 ir nuo „Telšių“ pabėgo 17 taškų persvara (30:13).

Vis tik svečiai į šturmą kilo po ilgosios pertraukos. Trečiajame kėlinyje svečiai laimėjo atkarpą 18:9 ir deficitą sumažino iki vienženklio (50:59). Vis dėlto ketvirtajame kėlinyje telšiškiams jėgų pritrūko, mat „Šilutė“ didžiąją ketvirčio dalį turėjo dviženklų pranašumą, o galutinio smūgio svečiai taip ir nebesudavė.

Karjeros rungtynes nugalėtojų gretose sužaidė J. Nausėdas. Jis per 35 minutes pelnė 19 taškų (5/6 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai), atkovojo 9 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo du metimus, nė karto nesuklydo ir surinko 37 naudingumo balus. Būtent pastarasis rodiklis ir yra geriausias krepšininko karjeroje.

„Šilutė“: Justas Nausėdas 19 (5/6 dvit., 9 atk. kam., 37 naud. bal.), Calebas Oetjenas 18, Andrius Globys 14.

„Telšiai“: Mantvydas Stašelis 16 (7/9 dvit.). Erikas Kubilius 14 (8 atk. kam.), Mindaugas Norkus ir Emilijus Gumuliauskas po 10.