„Neptūnas-Akvaservis“ ketvirtajame kėlinyje palaužė „Erelius“

2018-01-04 20:19

Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) mače Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (16-9) po itin sėkmingo ketvirtojo kėlinio išvykoje 79:69 (23:25, 17:18, 20:18, 19:8) pranoko Mažeikių „Erelius“ (10-15).

17
22
63%
5/8
67%
4/6

Prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui klaipėdiečiai turėjo 1 taško deficitą (60:61). Vis dėlto svečiai spurtavo 15:4 ir iki kėlinio pabaigos likus kiek mažiau nei trims minutėms, po Valdo Vasyliaus ir Mindaugo Stašio taškų pirmavo dviženkle persvara (75:65).

Per likusį laiką šeimininkai nebeatsitiesė ir buvo priversti pripažinti nesėkmę.

Būtent minėtasis V. Vasylius buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių. Puolėjas per 30 minučių surinko 17 taškų (3/6 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 5/5 baudų metimai), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį ir surinko 19 naudingumo balų.

Tiek pat taškų pelnė ir Deividas Anužis, kuris pridėjo 7 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus ir susitikimą baigė su 22 naudingumo balais.

„Ereliai“: Ignas Razutis 17 (6/7 dvit.), Tadas Pažėra 16, Aurimas Urbonas 13.

„Neptūnas-Akvaservis“: Valdas Vasylius ir Deividas Anužis po 17, Jonas Dumašius 13.