„Perlas“ pranoko netaikliai atakavusią „Jonavos“ komandą

2017-12-30 18:34
Nuotr.: M.Baranauskas
Nuotr. M.Baranauskas

Vilniaus „Perlas“ (9-15) pergalingai pabaigė 2017-uosius metus. Arvydo Gronskio auklėtiniai šeštadienį Mezon NKL pirmenybių mače Jonavoje 81:68 (17:14, 19:23, 25:9, 20:22) nugalėjo „Jonavos“ (12-12) krepšininkus.

15
23
5
80%
4/5

Susitikime jonaviečiai netaikliai atakavo varžovų krepšį. Tikslą pasiekė tik 38 procentai dvitaškių (18/47), 25 procentai tritaškių (5/20) ir vos 56 procentai baudų metimų (17/30).

Sužaidus vos pusantros minutės trečiajame kėlinyje „Jonavos“ klubo puolimas visiškai sustojo penkioms minutės, o tuo pasinaudoję svečiai pelnė 13 taškų be atsako ir nutolo (54:39). Šeimininkų pastangos budinti puolimą buvo bevaisės ir „Perlas“ prieš ketvirtąjį kėlinį tvirtai pirmavo – 61:46.

„Jonavos“ krepšininkai bandė kibti į atlapus varžovas lemiamo ketvirčio metu bei sėkmingai mažino atsilikimą (62:68). Visgi gerą atkarpą rungtynėse dar sykį pakeitė bloga ir per likusį dvikovos laiką „Jonavos“ ekipa didesnės intrigos nesukūrė.

„Jonava“: Martynas Pacevičius ir Dovydas Redikas po 12 taškų, Lukas Grabauskas 11 (10 atk. kam.), Justas Vazalis 9, Ebuka Anyaorah 8.

„Perlas“: Arnas Beručka 20 taškų, Domantas Vilys ir Deividas Sirvydis po 15, Marekas Blaževičius 12.