Pirmąkart 100 taškų surinkęs „Ežerūnas“ susitvarkė su „Ereliais“

2017-12-30 18:00
Nuotr.: A. Čiža
Nuotr. A. Čiža

Pakiliai rungtyniaujantis Molėtų „Ežerūnas“ (11-13) pirmą kartą sezone pasiekė 100-o pelnytų taškų ribą, o toks sėkmingas žaidimas puolime buvo vainikuotas pergale.

23
25
50%
5/10
80%
4/5

Gintauto Vileitos auklėtiniai savo aikštėje 101:86 (25:22, 31:25, 30:16, 15:23) užtikrintai įveikė Mažeikių „Erelius“ (10-14) ir laimėjo ketvirtą kartą per paskutiniąsias šešerias rungtynes.

Antrajame ketvirtyje 31 tašką svečiams atseikėję šeimininkai visus reikalus išsprendė po ilgosios pertraukos, kuomet trečiąjį kėlinį užbaigė spurtu 12:2, iš viso surinko 30 taškų ir dominavo aikštėje – 86:63.

„Ežerūnui“ lengvą pergalę užtikrino puikus pataikymas: iš dvitaškio zonos jis pataikė net 71 proc. metimų (23/32), o nuo tritaškio linijos realizavo 14 metimų iš 31 (45 proc. taiklumas). Penkis iš jų pataikė Jonas Zakas (5/10), keturis – Arnas Adomavičius (4/6).

„Ereliai“ šiame susitikime vertėsi septyniais žaidėjais, o Molėtų ekipa – aštuoniais. Pirmoje ekipoje net keturi žaidėjai rungtyniavo daugiau nei 30 minučių, tarp kurių daugiausiai – Tadas Pažėra, aikštėje praleidęs net 38 minutes ir 34 sekundes.

„Ežerūnas“: Jonas Zakas 23, Arnas Adomavičius 22, Karolis Lukošiūnas 17, Laurynas Kirlys 12, Ignas Lukošius 10 (10 atk. kam.).

„Ereliai“: Aurimas Urbonas 27, Tomas Rimša 19, Tadas Pažėra 18, Antanas Bertašius 13 (13 atk. kam.).