„Palangą“ įveikę „Telšiai“ nutraukė pralaimėjimų seriją

2017-11-18 18:44

„Telšių“ (7-7) ekipa Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) rungtynėse 78:70 (21:16, 16:23, 21:9, 20:22) palaužė „Palangos“ (6-8) klubą ir nutraukė keturių pralaimėjimų iš eilės seriją.

18
26
50%
4/8
4

Šeiminkams pergalę nukalė sėkmingai sužaistas trečiasis kėlinys. Jį „Telšiai“ pradėjo atkarpa 8:1 ir į priekį išsiveržė šešiais taškais (46:40), o prieš lemiamą ketvirtį susikrovė dviženklę persvarą (58:48).

Ketvirtąjį kėlinį „Telšiai“ pradėjo spurtu 7:0 ir susikrovė 15 taškų pranašumą, kuris ir garantavo pergalę.

Šeimininkai šiose rungtynėse taip pat atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (15-11), perėmė dvigubai daugiau kamuolių (12-6) bei mažiau klydo (9-16).

„Telšiai“ po šios pergalės turnyrinėje lentelėje pakilo į šeštąją vietą, o „Palanga“ smuktelėjo į dešimtąją.

„Telšiai“: Ovidijus Kaminskis 19 (9 atk. kam.), Vilius Pocius 18, Manvydas Stašelis ir Mindaugas Norkus po 11.

„Palanga“: Bobas van Zijverdenas 17, Jonathanas Walteris ir Haroldas Saprykinas po 11.