13 taškų deficitą panaikinusi „Palanga“ laimėjo penktą kartą per 6 turus

2017-11-17 20:00
Nuotr.: K.Bakūnas
Nuotr. K.Bakūnas

Galingą spurtą trečiajame kėlinyje surengusi „Palangos“ (6-7) komanda ant bangos baigė pirmąjį Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon NKL) ratą. Povilo Šakinio auklėtiniai namie 74:67 (12:18, 13:20, 30:10, 19:19) palaužė „Telšius“ (6-7) ir iškovojo penktą pergalę per paskutinius 6 turus.

16
23
7
100%
2/2

Vienintelę nesėkmę per šią atkarpą pajūrio krepšininkai patyrė žaisdami su čempionais, Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkais.

Šį kartą jie „Telšius“ pavijo ir aplenkė trečiajame kėlinyje. Svečiai pirmavo 43:30, tačiau likusią kėlinio dalį „Palanga“ laimėjo 25:5 ir po Augusto Šuliausko baudų pabėgo į priekį 55:48.

Po Ovidijaus Kaminskio dvitaškio „Telšiai“ dar buvo sumažinę atsilikimą iki 62:66, tačiau šeimininkai tada pelnė 6 taškus be atsako ir po Tado Pažėros dvitaškio nutolo dviženkle taškų persvara.

„Palanga“: Augustas Šuliauskas 16, Bobas van Zijverdenas 15 (11 atk. kam.), Tadas Pažėra ir Nerijus Barauskas po 12, Haroldas Saprykinas 11.

„Telšiai“: Ovidijus Kaminskis 21, Kajus Okmanas 17, Mindaugas Norkus 16.