Į pergalių kelią sugrįžęs Tauragės klubas pratęsė „Telšių“ nesėkmių ruožą

2017-11-11 18:00
Nuotr.: facebook.com
Nuotr. facebook.com

Pergale trejų namų rungtynių seriją Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) užbaigė Tauragės krepšinio klubas (7-5).

17
24
5
2

Visi aikštėje pasirodę žaidėjai pelnė taškus, o Edvardo Žemgulio vadovaujama kariauna savų žiūrovų akvaizdoje 80:70 (24:15, 18:23, 15:12, 23:20) įveikė „Telšius“ (6-6), kuriems tai buvo jau trečioji nesėkmė iš eilės.

Didžiąją mačo dalį pirmavę šeimininkai atitrūko prieš pat lemiamą ketvirtį, kuomet dviejų taškų persvarą padidino iki septynių taškų – 57:50. Ketvirtojo kėlinio pradžioje tauragiškiai dar laimėjo atkarpą 6:2 ir atitrūko per dviženklį skaičių – 63:52.

„Telšiai“ šiame susitikime daugiausiai vertėsi šešiais žaidėjais, iš kurių Kajus Okmanas žaidė 40 minučių, o Ovidijus Kaminskis ilsėjosi tik 8 sekundes. Mantvydas Stašelis aikštėje praleido beveik septynias minutes, o Mindaugas Stonkus – pusšeštos.

Tauragės krepšinio klubas: Rytis Pipiras 17, Tadas Sebežiovas 15, Paulius Morkeliūnas 13, Aivaras Kvedaravičius 12.

„Telšiai“: Kajus Okmanas 19, Ovidijus Kaminskis ir Andrius Maneikis – po 15.