„Delikatesas“ nugalėjo „Tauragę“ ir nutraukė pralaimėjimų seriją

2017-11-03 20:10
Nuotr.: NKL
Nuotr. NKL

Joniškio „Delikatesas“ (3-6) Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) nutraukė savo nesėkmių ruožą ir 73:64 (20:13, 21:17, 18:14, 14:20) nugalėjo Tauragės „Tauragė“ (5-4) ekipą.

14
25
6
78%
7/9

Tai buvo trečiasis tauragiškių pralaimėjimas iš eilės, o tuo metu Joniškio ekipa iki šio mačo buvo pralaimėjusi 5 susitikimus paeiliui.

Rungtynių lūžis įvyko antrojo kėlinio viduryje, kai šeimininkams pirmaujant 24:22, jie ketvirtį užbaigė spurtu 17:8 ir po pirmosios rungtynių pusės turėjo 11 taškų pranašumą (41:30).

Svečiai po ilgosios pertraukos į tai atsakė laimėta atkarpa 13:2 ir „Delikateso“ persvarą ištirpdė iki 3 taškų (43:46), tačiau šeimininkai vėl įjungė aukštesnę pavarą ir spurtavo 13:1 bei prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui atstatė 15 taškų pranašumą (59:44).

Ketvirtajame kėlinyje „Tauragė“ dar buvo priartėjusi iki 4 taškų (55:59), bet mačo eigos perlaužti svečiams taip ir nepavyko ir pergalę šventė šeimininkai.

„Delikatesas“: Žilvinas Petraitis 23, Rytis Biliartas 19 (8 atk. kam.), Domininkas Matutis 14 (3/10 metimų, 8 atk. kam.).

„Tauragė“: Aivaras Kvedaravičius 17, Liudas Radavičius 16 (5/6 dvit.), Paulius Morkeliūnas 14 (4/17 metimų)