Trečiąją pergalę paeiliui „Vytis“ iškovojo Mažeikiuose

2017-10-21 17:52
bcvytis.lt

Šakių „Vytis“ (5-1) antrąjį kartą šį sezoną Mezon NKL pirmenybėse per savaitę iškovojo abi pergales, o tai buvo jau trečiasis klubo laimėjimas iš eilės.

16
24
67%
4/6
7

Vakar sutriuškinę palangiškius, šiandien Aurimo Jasilionio auklėtiniai svečiuose 84:52 (19:14, 23:19, 18:9, 24:10) neturėjo didesnių problemų su Mažeikių „Ereliais“ (2-4).

„Vytis“ ir toliau išliko turnyrinės lentelės viršuje. Tiesa, tokį patį pergalių ir pralaimėjimų santykį turi ir Marijampolės, Tauragės ir Telšių komandos.

„Kokių rungtynių laukėme, tokios ir buvo. Varžovai davė kovos. Gera komanda ir tikrai ruošėmės jai. Sakiau savo auklėtiniams, kad tikrai bus vyriška kova. Visgi tvirtai tikėjau vaikinais, kad kažkuriuo momentu perlaušime rungtynes ir tai padarėme trečiajame kėlinyje. Žaidėme antras rungtynes per dvi dienas, o jose visada yra sunkiau. Mes juk visada nemesime po 110 taškų. Esu patenkintas, kaip vaikinai tobulėja ir eina į priekį. Šiandien man labai patiko mūsų gynyba“, – po rungtynių svetainei „bcvytis.lt“ sakė A.Jasilionis.

Iki antrojo kėlinio pabaigos likus 4 minutėms „Vytis“ pirmavo 4 taškų persvara, o per likusį laiką iki ilgosios pertraukos savo pranašumą padidino iki 9 taškų (42:33).

Trečiajame ketvirtyje šakiečiai spurtavo 16:5 ir pabėgo 18 taškų atstumu (58:40). Paskutinis kėlinys prasidėjo dviem Aurelijaus Pukelio dvitaškiais ir Marijaus Užupio tritaškiu, po kurių „Vytis“ jau triuškino oponentus 23 taškais (67:44). Ketvirtojo kėlinio pabaigoje šakiečiai pasiekė rekordinę 32 taškų persvarą (82:50).

Šiame mače Karolis Babkauskas surinko dvigubą dublį – pelnė 11 taškų ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Įžaidėjas visoje lygoje yra nepralenkiamas pagal rezultatyvius perdavimus (vid. po 8,3).

„Ko iš Karolio tikėjausi, tą ir turiu. Mes bendraujame apie visas krepšinio situacijas, jis pats analizuoja ir savo, ir kitų pasirodymą. Karolis pats mėgsta krepšinį ir tiesiog daro tai, ką moka geriausiai“, – savo auklėtiniu džiaugėsi A.Jasilionis.

Mažeikiškiams taškus pelnė 6 žaidėjai, o „Vyčiui“ – 11. Nepasižymėjo vienintelis Julius Daugėla.

„Vytis“ pataikė 48 proc. dvitaškių (18/37), 42 proc. dvitaškių (11/26) ir 75 proc. baudų metimų (15/20). Kovą dėl kamuolių šakiečiai laimėjo net 50-27, o antraisiais bandymais pelnė 21 tašką, kai mažeikiškiai – vos 6.

„Vyčio“ atsarginiai krepšininkai surinko 28 taškus, „Erelių“ – 6.

Kitą savaitę „Vytis“ penktadienį namuose priims Vilniaus „Perlą“, o šeštadienį išvykoje kovos su „Telšiais“.

„Ereliai“: Tomas Zdanavičius 17 (7/11 dvit.), Aurimas Urbonas 11, Darius Marcinkevičius, Laurynas Kaveckis, Ignas Razutis ir Deividas Pogužinskas po 6.

„Vytis“: Aurelijus Pukelis 16 (6/9 dvit., 7 atk. kam.), Gytis Radzevičius 12 (8 atk. kam.), Karolis Babkauskas (6 atk. kam., 10 rez. perd.) ir Marijus Užupis po 11, Paulius Beliavičius 9, Edvinas Jezukevičius 7 (8 atk. kam.).