Spurtas antrajame kėlinyje leido čempionams triumfuoti prieš „Delikatesą“

2017-10-20 20:02
Nuotr.:

Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (4-1) krepšininkai Mezon NKL pirmenybėse iškovojo ketvirtąją pergalę.

16
28
8
3

Marijampoliečiai savo sirgalių akivaizdoje 89:60 neturėjo didelio vargo su Joniškio „Delikateso“ klubu (2-3), kuriam tai buvo trečioji nesėkmė.

Suvalkijos sostinės klubas visus reikalus sutvarkė antrajame kėlinyje, kuriame savo sirgalius nustebino geležine gynyba.

Paskutinius taškus antrajame ketvirtyje joniškiečiai pelnė iki kėlinio pabaigos likus dar septynioms minutėms, o sūduviečiai atsakė spurtu 14:0. Taip į didžiąją pertrauką abi komandos patraukė jas skiriant solidžiam dviženkliui skirtumui (45:31).

Likęs laikas Marijampolėje tebuvo formalumas. Trečiajame kėlinyje „Sūduva-Mantinga“ tik padidino sukauptą persvarą, o ketvirtajame „Delikatesas“ rimčiau jau nebesipriešino.

Marijampolės komandoje naudingiausiai žaidė Rokas Stankevičius, kuris per 19 minučių spėjo pelnyti 18 taškų (9/9 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 29 naudingumo balus.

Nors Ryčio Vaišvilos auklėtiniai strigo atakuodami iš toli (5/24), tačiau užtikrintai laimėjo kovą po krepšiais (41-24).

Kitas rungtynes „Sūduva-Mantinga“ žais rytoj, kai susikaus su Kauno KTU komanda. Tuo metu Joniškio komanda namie priims Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ klubą.

„Sūduva-Mantinga“: Antanas Udras 20, Rokas Stankevičius 18, Ignas Labutis 16, Lukas Vabalevičius 11, Andrius Aleksandrovas 8.

„Delikatesas“: Mantvydas Žukauskas 14, Giedrius Stankevičius 11, Mantas Margis, Žilvinas Petraitis ir Arminas Kelmelis po 9.