„Jonava“ permainingose rungtynėse iškovojo pergalę prieš „Palangą“

2017-10-14 18:12
Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Pirmąją pergalę šiame Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon NKL) sezone įsirašė „Jonavos“ (1-3) klubas, kuris toliau be pergalių paliko „Palangos“ (0-4) ekipą. Jonaviškiai namuose įrodė savo pranašumą prieš svečius 79:73 (21:14, 23:13, 13:30, 22:16).

13
18
Blokuoti metimai
2
63%
5/8

Šeimininkai užtikrintai laikė vadeles savo rankose po to, kai antrąjį kėlinį jiems pavyko užbaigti galingu spurtu 16:3, o tai leido susikrauti 17 taškų persvarą (44:27). Vis dėlto trečiajame kėlinyje savo žodį tarė „Palanga“. Svečiai laimėjo atkarpą 11:0 ir sumažino deficitą iki 5 taškų (44:49), o prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui rezultatas jau buvo lygus (57:57).

Lemiamas ketvirtis vyko taškas į tašką, nė vienai ekipai neįgyjant apčiuopiamos persvaros. Iki mačo pabaigos likus 41 sekundei, rezultatas dar buvo lygus (72:72), tačiau Mykolas Dieninis šeimininkus išvedė į priekį, o po netaiklaus Augusto Šuliausko baudos metimo dar du taškus pridėjo Ebuka Anyaorah. „Palanga“ dar bandė gelbėtis, tačiau tritaškis, galėjęs išlyginti rezultatą, tikslo nepasiekė ir rungtynių baigtis tapo aiški.

Svečiams koją pakišo prastas tritaškių pataikymas (5/21 metimai, 23 proc.), atsarginių žaidėjų indėlio trūkumas (5 taškai) bei padarytos klaidos – „Palanga“ šiame susitikime prarado 18 kamuolių.

„Jonava“: Martynas Pacevičius 13, Mintautas Bulanovas ir Ebuka Anyaorah po 12.

„Palanga“: Nerijus Barakauskas 17, Bobas van Zijverdenas 16 (6/7 metimai), Tadas Pažėra 15.