P.Morkeliūno ir L.Radavičiaus vedama „Tauragė“ palaužė „Perlą“

2017-10-13 20:07
Nuotr.: Tomas Marcinkevičius
Nuotr. Tomas Marcinkevičius

Paulius Morkeliūnas surinko 21 tašką, Liudas Radavičius pridėjo 16, o „Tauragės“ (3-0) ekipa „Mezon-NKL“ rungtynėse pirmenybėse toliau žygiuoja neklupdami. Lygos debiutantai išvykoje 80:71 (26:19, 18:14, 21:24, 15:14) palaužė Vilniaus „Perlo“ (1-2) krepšininkus.

16
27
1
83%
5/6

Rungtynių pradžia šeimininkams nieko blogo nežadėjo – sėkmingas startas vilniečiams leido susikrauti 7 taškų persvarą (7:0). Vis dėlto, po šalto dušo atsigavę tauragiškiai atsakė savo sėkminga atkarpa ir pirmąjį kėlinį užbaigė turėdami 7 taškų pranašumą (26:19).

Antrajame kėlinyje svečių persvara tik augo ir pasiekė, rekordinę – 19 taškų (39:20). „Perlas“ atkuto ketvirtajame kėlinyje, kuriame kilo į lemiamą šturmą. Likus kiek mažiau nei dviem minutėms po Aisčio Pilausko taiklių baudos metimų vilniečių deficitas sumažėjo iki šešių taškų (69:75), tačiau po to sekusios dvi sėkmingos tauragiškių atakos nepaliko abejonių dėl dvikovos baigties.

Šeimininkams koją pakišo netaiklūs metimai iš toli – jie šiame susitikime realizavo vos 3 tritaškius iš 28 bandymų (11 proc.).

„Perlas“: Arnas Beručka 13, Marekas Blaževičius 11, Karolis Giedraitis 10.

„Tauragė“: Paulius Morkeliūnas 21 (12 atk. kam.), Liudas Radavičius 16, Tadas Sebežiovas 12.