Klaipėdiečiai pergalių sąskaitą atsidarė Molėtuose

2017-10-07 18:22

Molėtuose dominavęs Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ šių metų Mezon NKL pirmenybėse į savo sąskaitą įsirašė pirmąją pergalę.

12
18
5
9

Klaipėdiečiai svečiuose 81:73 (25:13, 24:20, 14:18, 18:22) susitvarkė su Molėtų „Ežerūnu“.

Toną rungtynėms svečiai uždavė jau pirmajame kėlinyje, kai ketvirčio viduryje pelnė devynis taškus iš eilės ir nutolo dviženkliu atstumu (18:8).

„Neptūnas-Akvaservis“ dar tą patį ketvirtį baigė turėdamas solidų pranašumą (25:13), o jo iš savo rankų nepaleido nei trečiajame, nei ketvirtajame kėliniuose. Pastarajame ketvirtyje svečių pranašumas balansavo ties dviženklio riba, tačiau ryškesnės intrigos molėtiškiai sugrąžinti nesugebėjo.

Naudingiausiai Klaipėdos komandoje rungtyniavo 18 naudingumo balų surinkęs Deividas Anužis. „Neptūno-Akvaservio“ komandos gynėjas buvo ties dvigubo dublio riba ir pelnė 12 taškų (4/8 dvit., 4/6 baud. met.), atkovojo 9 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Molėtų klubui tai buvo jau antroji nesėkmė iš eilės. Lengva Gintauto Vileitos auklėtiniams nebus ir kitą savaitę, kuomet jų lauks išvyka į Telšius.

„Ežerūnas“: Jonas Zakas 20, Karolis Lukošiūnas 17, Arnas Adomavičius ir Marius Pociukonis po 8.

„Neptūnas-Akvaservis“: Deividas Anužis 12 (9 atk. kam.), Herkus Kumpys, Mantas Šerkšnas ir Ignas Ramašauskas po 11.