„Telšiai“ atidarė namų areną triuškinančia pergale

2017-10-06 19:57

Praėjusį sezoną Mažeikiuose savo namų rungtynes žaidę „Telšiai“ (1-0) oficialiai debiutavo naujojoje savo miesto arenoje.

22
26
5
10

Galingai Mezon-NKL čempionatą pradėję Augenijaus Vaškio auklėtiniai 74:53 (15:13, 22:11, 15:17, 22:12) sutriuškino Joniškio „Delikatesą“ (0-1).

Šeimininkai į priekį pradėjo bėgti antrajame kėlinyje, kai po laimėtos atkarpos 18:6 nutolo 32:19.

Užtikrintai Telšių ekipa žaidė ir po ilgosios pertraukos. Puikiai žaidęs Erikas Kubilius vedė ją į priekį bei ketvirtajame kėlinyje leido įgyti jau triuškinančią persvarą.

Joniškio klubo neišgelbėjo net ir įspūdingas Ryčio Biliarto žaidimas. 202 cm ūgio krepšininkas per 39 minutes pelnė 21 tašką (10/17 dvitaškiai) ir atkovojo 16 kamuolių.

„Telšiai“: Erikas Kubilius 22 (10 atk. kam.), Osvaldas Mačernis ir Kajus Okmanas po 12.

„Delikatesas“: Rytis Biliartas 21 (16 atk. kam.), Žilvinas Petraitis 10, Mantvydas Žukauskas ir Benius Urbonavičius po 6.