„Sūduvos-Mantingos“ karvedys: „Laukia nenuspėjamas varžovas“

2024-10-09 21:35
Nuotr.: Vytautas Kuralavičius
Nuotr. Vytautas Kuralavičius

Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ vyriausiasis treneris Tomas Gaidamavičius sako, kad pirmosiose naujo sezono rungtynėse komandai trūko susižaidimo, nors laimėti vis tiek buvo galima.

Daugiausia pelno: Žygimantas Šimonis

„Sūduva-Mantinga“ per pirmąsias oficialias savo naujojo sezono rungtynes išvykoje pralaimėjo Klaipėdos „Neptūnui-Akvaservis“ 71:80. Trečiojo kėlinio viduryje marijampoliečiai pirmavo 48:37, bet vėliau prarado iniciatyvą ir leido varžovams persverti rezultatą savo naudai.

„Žaidėme su neblogai sukomplektuota komanda, ne vien tik jaunimą jie ten dabar turi. Rungtynės nepavyko, buvo sunkumų dėl susižaidimo, susikalbėjimo, plano įgyvendinimo, – sakė marijampoliečių vyr. treneris Gaidamavičius. – 3 kėlinius neblogai kontroliavome padėtį, bet ketvirtajame gal nuovargis suveikė, praradome drausmę, leidome mesti laisvus tritaškius, nors prieš rungtynes akcentavome, kad jie gerai mes iš toli. Kažkiek pavyko tą valdyti, bet rungtynių pabaigoje nesugebėjome.“

Pirmosioms rungtynėms suvalkiečiai visą savaitę rengėsi be Tautvydo Kliučinyko, Žygimanto Šimonio, Igno Labučio ir Vytauto Šulskio, kurie dalyvavo krepšinio 3x3 turnyruose Vokietijoje ir Kinijoje.

„Gal ir trūko susikalbėjimo, reikia komandai pažinti trenerį, patiems žaidėjams susipažinti. Galima sakyti, kad dar esame pasirengimo etape, nors sezonas jau prasidėjęs, – sakė „Sūduvos-Mantingos“ strategas. – Bet, kaip jau sakiau, 3 kėlinius kontroliavome rungtynes, tad buvo galima ir taip laimėti.“

Ketvirtadienį marijampoliečiai žais pirmąsias 2024-2025 m. sezono rungtynes namie. 18 val. „Sūduva-Mantinga“ Marijampolės sporto centro salėje (Gamyklų g. 1) pradės dvikovą su Joniškio „Delikatesu“.

„Varžovas yra po praeito sezono visiškai atsinaujinęs ir nenuspėjamas“, – taip Joniškio ekipą apibūdino T.Gaidamavičius.

„Delikatesas“ sezoną pralaimėjo dviem pralaimėjimais: išvykoje 74:88 nusileido Kauno r. „Omegai-Taurui-LSU“ ir namie 70:80 neprilygo Vilniaus „Rytui-2“.

Per šiuo mačus Joniškio komandoje nežaidė ekipos simbolis Šarūnas Kulevičius, o rezultatyviausi buvo naujokai gynėjai iš JAV: Kennethas Milleris rinko po 19,5 taško, Andre Jacksonas – po 16,5.

Trečias pagal rezultatyvumą buvo 20-metis puolėjas Domantas Šarauskas, kuris 3 sezonus praleido Kauno „Žalgiryje-2“, o Joniškio komandai yra paskolintas „Šiaulių“ ir renka po 14 taškų bei 5,5 atkovoto kamuolio.