Nesėkmių ruožas tęsiasi: „Atletas“ nusileido ir Vilkaviškio ekipai

2022-11-05 18:32
Nuotr.: T. Matijoška
Nuotr. T. Matijoška

Kauno r. „Atletas“ (2-8) toliau neišbrenda iš nesėkmių ruožo „7bet-NKL“ pirmenybėse. Remigijaus Bardausko auklėtiniai 67:76 (19:24, 12:13, 19:18, 17:21) šį kartą turėjo pripažinti Vilkaviškio „Perlo“ (5-5) atstovų pranašumą.

14
26
12
4

„Atletui“ tai buvo penktasis pralaimėjimas paeiliui.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje rezultatas buvo lygus (55:55), tačiau tada šeimininkai spurtavo 8:0 ir perėmė mačo vadeles (63:55). Nors „Atletas“ atkakliai priešinosi, bet arčiau nei per 5 taškus jiems nepavyko priartėti iki pat pabaigos.

Vilkaviškio komandai Aidas Kavaliauskas per 29 minutes pelnė 14 taškų (3/7 dvit., 2/6 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 12 rezultatyvių perdavimų bei surinko 26 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Jonas Levickas, per 27 minutes pelnęs 15 taškų (6/9 dvit., 3/4 baud.). Jis taip pat atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų.

Kauno r. ekipos gretose išsiskyrė Tautvydas Baltrušaitis, kurio sąskaitoje per 25 minutes buvo 16 taškų (4/5 dvit., 2/2 trit., 2/6 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 20 naudingumo balų.

„Atletas“ vertėsi be Karolio Babkausko ir Rolando Alijevo, tuo metu „Perlo“ gretose nežaidė Povilas Gaidys.

„Perlas“: Jonas Levickas 15 (6/9 dvit., 6 atk. kam.), Aidas Kavaliauskas 14 (3/7 dvit., 2/6 trit., 5 atk. kam., 12 rez. perd., 4 per. kam., 26 naud.), Augustine Ejike Ene 13 (2/6 trit.), Rokas Stankevičius , Gytis Mačionis (4 per. kam.) ir Justinas Leganovičius (2/2 trit.) po 8, Amandas Urkis 7 (5 atk. kam.).

„Atletas“: Tautvydas Baltrušaitis 16 (4/5 dvit., 2/2 trit., 6 atk. kam.), Paulius Danisevičius 12 (4/7 dvit., 1/6 trit., 6 rez. perd.), Tomas Balčiūnas 11 (5/6 baud., 6 atk. kam.), Egidijus Dimša 8, Modestas Žaunieriūnas 7 (1/7 trit., 5 atk. kam.).