„Jonava“ nusileido M.Norkaus vedamiems „Telšiams“

2017-11-03 20:20
Nuotr.: gintarasmockus.lt
Nuotr. gintarasmockus.lt

Praktiškai be keitimų žaidusi „Telšių“ (6-3) komanda iškovojo šeštąją pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon NKL), namie 69:62 (19:21, 21:10, 17:12, 12:19) nugalėjusi „Jonavos“ (4-5) krepšininkus.

19
29
9
67%
8/12

Telšiškiai šiame mače pademonstravo tikrą žemaitišką užsispyrimą – du jų krepšininkai žaidė be keitimų, dar trys – 33 ar daugiau minučių. Galingai pasirodė Mindaugas Norkus, kuris pelnė 19 taškų, atkovojo 9 ir perėmė 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 29 naudingumo balus.

Iniciatyvą į savo rankas „Telšiai“ perėmė antrojo kėlinio pabaigoje, spurtavę 7:0 ir po pirmosios rungtynių dalies turėję 9 taškų persvarą (40:31).

Nesėkmingai jonaviečiams susiklostė ir trečiasis ketvirtis, kuriame komandos puolimas strigo, o tuo pasinaudoję varžovai prieš lemiamą kėlinį susikrovė 14 taškų pranašumą (57:43).

Ketvirtojo kėlinio metu „Jonava“ bandė sugrįžti į kovą ir deficitą sumažino iki 5 taškų (59:64), tačiau per likusias 3 minutes svečių taikiklis strigo ir pergalę šventė „Telšiai“.

„Jonava“: Ebuka Anyaorah 14, Antanas Montrimavičius ir Martynas Pacevičius po 10 (14 atk. kam.).

„Telšiai“: Mindaugas Norkus 19, Audrius Maneikis 16, Mantvydas Stašelis 15.