Įvykius aikštėje kontroliavusi „Sūduva-Mantinga“ tiesiausiu keliu žengė į finalo ketvertą

2021-03-19 19:49

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ tiesiausiu keliu žengė į Jonavoje vyksiantį VIKINGLOTTO – NKL finalo ketvertą.

Povilo Šakinio auklėtiniai namuose 81:71 (21:11, 17:21, 24:23, 19:16) pranoko „Gargždus“ ir ketvirtfinalio seriją laimėjo 3-0.

Balandžio 1 d. Marijampolės klubas pusfinalyje susitiks su Jonavos „CBet“ komanda, kuri ketvirtfinalio serijoje 3-1 pranoko „Šilutę“.

„Sūduva-Mantinga“ sėkmingai pradėjo susitikimą ir dar antrajame kėlinyje turėjo 13 taškų persvarą (31:18), tačiau svečiai prieš ilgąją pertrauką deficitą sumažino iki 6 taškų ir galų gale dvikovos nugalėtojas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje.

Marijampoliečių pergalę nulėmė sėkminga atkarpa lemiamo ketvirčio viduryje. Šarūnas Beniušis realizavo baudas, Jonas Zakas pridėjo dvitaškį, o Tomas Galeckas atseikėjo tritaškį ir likus žaisti 6 minutes „Sūduva-Mantinga“ įgijo 12 taškų persvarą – 69:57.

Svečiai dar buvo trumpam sumažinę atsilikimą iki vienženklio, tačiau Rokas Stankevičius realizavo baudas, Š. Beniušis atliko du galingus dėjimus ir mačo bei serijos baigtis tapo aiški – likus žaisti tris minutes „Sūduva-Mantinga“ pirmavo 77:65.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodęs R. Stankevičius per 21 minutę surinko 15 taškų (1/1 dvit., 3/3 trit., 4/4 baud.), 5 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 2 rezultatyvius perdavimus, 1 bloką, 6 išprovokuotas ir 5 asmenines pražangas bei 23 naudingumo balus.

„Sūduva-Mantinga“: Rokas Stankevičius 15 (3/3 trit., 23 naud. bal.), Justas Nausėdas 14 (2/3 trit.), Jonas Zakas 12 (2/8 trit.), Šarūnas Beniušis 11 (4/5 dvit., 11 atk. kam.).

„Gargždai“: Mantas Ruikis 19 (6/9 dvit., 1/7 trit.), Modestas Kumpys 17 (3/11 dvit., 3/7 trit.), Eimantas Žilius 11 (5/7 dvit., 10 atk. kam.), Oskaras Pleikys 10 (4/8 dvit.).