„Delikatesas“ paskutinėse savo sezono rungtynėse nusileido marijampoliečiams

2021-02-13 17:37
Nuotr.: Dainius Lukšta
Nuotr. Dainius Lukšta

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (20-6) tęsia pergalių seriją NKL – VIKINGLOTTO. Povilo Šakinio auklėtiniai svečiuose 90:68 (24:20, 19:20, 28:14, 19:14) nugalėjo Joniškio „Delikatesą“ (7-21) ir pasiekė 7 pergalę iš eilės.

16
28
5
67%
4/6

Tai buvo paskutinės „Delikateso“ sezono rungtynės. Joniškio ekipa reguliariajame sezone su 7 pergalėmis ir 21 pralaimėjimu liko 13-oje vietoje. Į NKL – VIKINGLOTTO atkrintamąsias patenka dvylika komandų.

Po dviejų kėlinių marijampoliečiai turėjo trapią 3 taškų persvarą (43:40), bet trečiąjį kėlinį laimėjo 28:14 ir pabėgo iki 17 taškų pranašumo (71:54).

Marijampolės ekipos gretose išsiskyrė Tautvydas Kliučinykas, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 16 taškų (4/6 dvit., 2/3 trit.), 4 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai.

Joniškio komandai Paulius Klemas per 40 minučių pelnė 13 taškų (4/10 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų.

„Delikatesas“: Žilvinas Petraitis 16 (5/9 dvit., 2/3 trit., 4 kld.), Samuelis Martinas (2/5 trit., 6 atk. kam., 3 per. kam.) ir Nedas Kancleris (4/7 dvit., 1/7 trit., 8 atk. kam.) po 14, Paulius Klemas 13 (4/10 dvit., 13 rez. perd., 6 kld.).

„Sūduva-Mantinga“: Tautvydas Kliučinykas 16 (4/6 dvit., 2/3 trit., 5 per. kam., 28 naud.), Justas Nausėdas 15 (2/3 trit., 7 atk. kam.), Šarūnas Beniušis (3/8 dvit., 8/8 baud.) ir Rokas Stankevičius (6/7 dvit.) po 14, Žygimantas Šimonis 11 (3/7 trit., 5 rez. perd.), Edvinas Jezukevičius 10 (8/8 baud.), Aurimas Kieža 8 (9 atk. kam.).