Po dviejų savaičių pertraukos į aikštę grįžę „Telšiai“ įveikė klaipėdiečius

2021-02-09 20:19
Nuotr.: G.Šiuparys
Nuotr. G.Šiuparys

Penkioliktą pergalę NKL – VIKINGLOTTO iškovojo po dviejų savaičių pertraukos į aikštę grįžę „Telšiai“ (15-7), kurie namie 67:52 (19:14, 16:14, 20:8, 12:16) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (9-16).

14
16
2
2

Po ilgosios pertraukos „Neptūnas-Akvaservis“ per septynias kėlinio minutes pelnė tik 4 taškus, o tuo pasinaudoję „Telšiai“ po trijų kėlinių pirmavo 19 taškų persvara (55:36).

Paskutiniame ketvirtyje klaipėdiečiams pavyko sumažinti atsilikimą iki 13 taškų, bet galop „Telšiai“ šventė pergalę.

Telšių komandai Mindaugas Norkus per 18 minučių pelnė 14 taškų (7/9 dvit.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Telšiai“: Mindaugas Norkus 14 (7/9 dvit.), Tomas Zdanavičius 11 (2/2 trit., 5 atk. kam., 4 kld.), Vilius Pocius 10 (8/9 baud.), Deividas Rasys 9 (3/7 dvit., 5 atk. kam.), Gytis Sirutavičius 8 (1/6 trit., 3 per. kam.).

„Neptūnas-Akvaservis“: Matas Vaitkus 10 (5/7 dvit., 3 per. kam.), Lukas Kreišmontas 8, Gabrielius Mažeika 7 (1/7 trit., 7 atk. kam., 7 kld.).