Triuškinamą persvarą išbarstęs „CBet“ nugalėjo „Gargždus“

2021-02-06 17:42
Nuotr.: Dainius Lukšta
Nuotr. Dainius Lukšta

Vienvaldis NKL – VIKINGLOTTO lyderis Jonavos „CBet“ (19-2) iškovojo penktąją pergalę paeiliui.

10
24
12
50%
2/4

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai savo aikštėje 99:86 (26:24, 32:12, 11:26, 30:24) įveikė „Gargždų“ (16-9) komandą.

Antrąjį kėlinį Jonavos klubas laimėjo 32:12, o trečiojo kėlinio pradžioje komandas skyrė 25 taškai (63:38), tačiau svečiai trauktis neketino.

Eriko Kubiliaus kariauna kėlinį užbaigė 24:6 ir rungtynių likimas sprendėsi lemiamame ketvirtyje – 62:69.

Likus žaisti 3 minutes Mantas Ruikis sumažino gargždiškių atsilikimą iki 4 taškų (80:84), tačiau Igno Labučio ir Tomo Delininkaičio tritaškiai neleido svečiams dar labiau priartėti – 90:82.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs T. Delininkaitis per 21 minutę įmetė 17 taškų (1/1 dvit., 4/7 trit., 3/3 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 17 naudingumo balų.

„CBet“: Tomas Delininkaitis 17 (4/7 trit.), Kahlilas Thomasas 15 (6/13 dvit.), Laimonas Kisielius 14 (21 naud. bal.), Liamas O'reilly 12, Gediminas Žalalis ir Aurimas Urbonas (12 rez. perd., 24 naud. bal.) po 10.

„Gargždai“: Mantas Ruikis 28 (6/12 trit., 23 naud. bal.), Ernestas Bružas 22 (21 naud. bal.), Eimantas Žilius 16 (9 atk. kam., 24 naud. bal.), Deividas Anužis 10 (7 rez. perd.).