„CBet“ per kėlinį susitvarkė su jaunaisiais žalgiriečiais

2021-02-02 20:12
Nuotr.: Dainius Lukšta
Nuotr. Dainius Lukšta

Ketvirtajame kėlinyje į priekį nurūkusi Jonavos „CBet“ (17-2) įsirašė pergalę. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai dviem spurtais pribaigė Kauno „Žalgirį-2“ (17-8) ir svečiuose laimėjo 101:86 (20:21, 30:22, 24:24, 27:19).

18
26
2
4

Prasidėjus lemiamam ketvirčiui, Radvilas Kneižys įmetė du taškus ir šeimininkų deficitas siekė penkis taškus – 69:74. Tada Ignas Labutis surinko penkis taškus, Jonavos ekipa spurtavo 9:0 ir atitrūko – 83:69.

Jaunieji žalgiriečiai į tai atsakė septyniais taškais paeiliui – 76:83, bet Tomas Delininkaitis susmeigė du tritaškius, jonaviečiai laimėjo atkarpą 12:2 ir tvirtai ėmė kontroliuoti situaciją – 95:78.

Šimtąjį „CBet“ tašką dvitaškiu pelnė Edvinas Šeškus.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose pasirodė Kahlilas Thomasas, per 26 minutes surinkęs 18 taškų (8/11 dvit., 2/5 baud.), 4 atkovotus ir 3 perimtus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus bei 26 naudingumo balus.

T. Delininkaitis realizavo 4 iš 5 tritaškių ir įmetė 18 taškų. Tiek pat metimų iš toli žalgiriečių gretose įmetė Paulius Murauskas, kurio sąskaitoje – 15 taškų (4/8 trit., 3/5 baud.).

„Žalgiris-2“: Giedrius Bergaudas 17, Paulius Murauskas 15 (4/8 trit., 5 kld.)., Karolis Babušis 12, Vitalijus Kozys 11 (9 atk. kam.), Radvilas Kneižys ir Justinas Ramanauskas (9 rez. perd.) – po 10.

„CBet“: Kahlilas Thomasas ir Tomas Delininkaitis (4/5 trit.) – po 18, Darius Tarvydas 16, Aurimas Urbonas (7 rez. perd.), Ignas Labutis ir Gediminas Žalalis – po 10.