Lyderių dvikovoje „Žalgirio“ dubleriai nutraukė „Gargždų“ pergalių seriją

2021-01-14 19:45

Svarbią pergalę NKL – VIKINGLOTTO čempionate iškovojo Kauno „Žalgiris-2“ (15-6).

17
30
12
88%
7/8

Arvydo Gronskio auklėtiniai išvykoje 82:75 (22:20, 20:15, 17:19, 23:21) palaužė „Gargždų“ (14-5) krepšininkus.

Su šiuo pralaimėjimu nutrūko 5 iš eilės gargždiškių pergalių serija. Negana to, pergalę iškovoję jaunieji žalgiriečiai turnyrinėje lentelėje aplenkė Eriko Kubiliaus auklėtinius ir pakilo į antrąją vietą.

Svečiai šiek tiek atitrūko antrajame ketvirtyje, kuomet spurtavo 5:0 ir po Manto Rubštavičiaus tritaškio susikrovė 8 taškų pranašumą. Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė ir į lemiamą ketvirtį kauniečiai nusinešė 5 taškų pranašumą (59:54).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Gargždai“ greitai ištirpdė deficitą ir po Modesto Kumpio baudų metimų rezultatas tapo lygus (61:61), tačiau svečiai atsakė spurtu 7:0 ir likus 6 minutėms po M. Rubštavičiaus dvitaškio pirmavo 68:61.

Likus kiek mažiau nei 2 minutėms Ernestas Bružas sumažino skirtumą iki 5 taškų (69:74), Titas Sargiūnas ir Deividas Anužis apsikeitė dvitaškiais (78:73), svečiai suklydo ir likus 20 sekundžių šansą turėjo „Gargždai“. Vis dėlto, šeimininkams pritrūko tikslumo ir pergalę šventė „Žalgiris-2“ (82:75).

Žalgiriečius į pergalę atvedė Vitalijus Kozys, kuris per 29 minutes pelnė 17 taškų (2/6 dvit., 2/6 trit., 7/8 baud.), atkovojo 12 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 30 naudingumo balų.

„Gargždai“: Modestas Kumpys 22 (4/8 trit., 9 atk. kam., 30 naud. bal.), Mantas Ruikis 15 (2/7 trit., 5 rez. perd.), Ernestas Bružas 10, Rimantas Daunys 9, Deividas Anužis 8 (6 rez. perd., 5 kl.).

„Žalgiris-2“: Vitalijus Kozys 17 (12 atk. kam., 8 išpr. praž., 29 naud bal.), Giedrius Bergaudas (6 atk. kam.) ir Radvilas Kneižys po 10, Mantas Rubštavičius ir Titas Sargiūnas po 9.