Pirmoje mačo dalyje pabėgę „Gargždai“ parsiveža pergalę iš Palangos

„Gargždai“ (14-4) nemažina apsukų NKL – VIKINGLOTTO čempionate.

23
45%
5/11
3

Eriko Kubiliaus auklėtiniai išvykoje 86:73 (17:11, 26:16, 22:29, 21:17) įveikė Palangos „Kuršius“ (6-7) ir iškovojo penktąją pergalę paeiliui.

Svečiai dar iki pertraukos įgijo 16 taškų pranašumą (43:27), tačiau „Kuršiai“ prieš lemiamą ketvirtį apkarpė deficitą iki vienženklio skirtumo – 56:65.

Vis dėlto gargždiškiai per paskutines 10 minučių varžovų arčiau savęs neprisileido ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Nugalėtojų gretose žibėjęs Mantas Ruikis per 31 minutę pelnė 29 taškus (5/8 dvit., 5/11 trit., 4/6 baud.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 23 naudingumo balus.

Šeimininkų neišgelbėjo galingas Lauryno Mikalausko pasirodymas – 26 taškai (11/18 dvit., 4/8 baud.), 11 atkovotų kamuolių ir 26 naudingumo balai.

„Kuršiai“: Laurynas Mikalauskas 26 (11/18 dvit., 11 atk. kam., 26 naud. bal.), Mantvydas Žukauskas 13 (5 rez. perd.), Taurantas Tamošiūnas 10.

„Gargždai“: Mantas Ruikis 29 (5/11 trit., 23 naud. bal.), Deividas Anužis 19 (9 rez. perd.), Oskaras Pleikys 14 (10 atk. kam., 20 naud. bal.).