„Lūšį“ sutriuškinusi „Sūduva-Mantinga“ grįžo į pergalių kelią

2020-12-17 19:44

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (13-3) grįžo į pergalių kelią NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse.

9
20
7
100%
4/4

Povilo Šakinio auklėtiniai namuose 81:62 (33:19, 16:12, 18:20, 14:11) pranoko Šilalės „Lūšies“ (0-10) ekipą, kuri šiame sezone ir toliau lieka be pergalių.

Šeimininkai į priekį truktelėjo jau pirmajame kėlinyje. Jonas Zakas pelnė taškus su pražanga bei netrukus įmetė dvitaškį, Šarūnas Beniušis pataikė puskablį, dar du taškus pridėjo Tautvydas Kliučinykas, o „Sūduva-Mantinga“ laimėjo atkarpą 9:2 bei įgijo dviženklę persvarą – 23:11.

Marijampoliečiai dar vieną spurtą surengė antrojo ketvirčio pradžioje. Edvinas Jezukevičius pelnė taškus iš po krepšio, Rokas Stankevičius smeigė tritaškį, Justas Nausėdas pelnė taškus su pražanga ir „Sūduva-Mantinga“ persvara šoktelėjo iki 22 taškų – 41:19.

Likusi rungtynių dalis tebuvo formalumas, per kurią „Sūduva-Mantinga“ išsaugojo turėtą persvarą ir įsirašė užtikrintą pergalę.

Nugalėtojų gretose R. Stankevičius per 28 minutes pelnė 14 taškų (5/5 dvit., 1/3 trit., 1/2 baud.), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 3 sykius suklydo bei surinko 15 naudingumo balų.

„Sūduva-Mantinga“ šiame susitikime vertėsi be puolėjo Aurimo Kiežos.

Marijampoliečiai šį vakarą pataikė 10 tritaškių iš 24 (41 proc.), kuomet „Lūšis“ – 6 iš 19 (31 proc.).

„Sūduva-Mantinga“: Rokas Stankevičius (5/5 dvit.) ir Jonas Zakas (5/8 metimų) po 14, Šarūnas Beniušis 12 (4/4 dvit.), Tomas Galeckas 9 (7 rez. perd., 18 naud. bal.).

„Lūšis“: Laimonas Remeikis 28 (10/14 dvit., 9 atk. kam., 31 naud. bal.), Justas Košys ir Osvaldas Mačernis po 8.