Galingą pasirodymą surengęs M. Pacevičius atvedė „Perlą-Energiją“ į pergalę prieš „Lūšį“

2020-12-10 20:21
Nuotr.: Fotodiena.lt
Nuotr. Fotodiena.lt

Ketvirtąją pergalę NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo Vilniaus „Perlas-Energija“ (4-7).

23
37
11
5

Edvino Justos auklėtiniai namuose 81:63 (16:15, 19:14, 22:18, 24:16) nugalėjo Šilalės „Lūšies“ (0-8) krepšininkus.

Nuo savo oponentų vilniečiai atitrūko po ilgosios pertraukos, kuomet surengė spurtą 10:0 ir po Justo Šukelio tolimo šūvio nutolo per 14 taškų (45:31).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po Liudo Valantino dvitaškio svečiai sumažino deficitą iki 8 taškų (49:57), tačiau E. Justos kariauna surengė spurtą 12:4 ir Martynas Pacevičius dvitaškiu įtvirtino sostinės krepšininkų pergalę.

Naudingiausiai „Perlo-Energijos“ gretose rungtyniavo galingą pasirodymą surengęs M. Pacevičius. Aukštaūgis per 32 minutes pelnė 23 taškus (6/9 dvit., 2/2 trit., 5/7 baud.), atkovojo 11 bei prarado 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 37 naudingumo balus.

Vilniečių ekipoje debiutavo jauniausias pirmenybių krepšininkas, 14-metis Kasparas Jakučionis, kuris per 12 minučių pasižymėjo 2 taškais (1/1 dvit., 0/2 trit.), perėmė bei prarado po 1 kamuolį, 1 kartą prasižengė ir surinko -1 naudingumo balą.

„Perlas-Energija“: Martynas Pacevičius 23 (11 atk. kam.), Adas Šimonis 16 (5 kl.), Justas Šukelis ir Jokūbas Rubinas po 14, Rokas Jocius 7 (8 atk. kam.).

„Lūšis“: Tadas Kymantas 20, Osvaldas Mačernis ir Laimonas Remeikis po 9, Arūnas Rimkus 8, Laurynas Lučinskas 7.