Devintąją pergalę NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo Jonavos „CBet“ (9-1).

28
75%
6/8
11

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namuose 88:80 (26:13, 14:28, 23:20, 25:19) nugalėjo „Šilutės“ (7-4) krepšininkus.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie surengė įspūdingą atkarpą 22:3 ir po Laimono Kisieliaus dvitaškio susikrovė 15 taškų persvarą (26:11).

Nepaisant patirto nokdauno, šilutiškiams pavyko atsiteisti. Kęstučio Mačijausko auklėtiniai surengė galingą spurtą 23:9 ir po Lino Lekavičiaus tolimo šūvio švieslentėje degė lygus rezultatas (38:38).

Iki rungtynių pabaigos likus 6 minutėms po Valdo Vasyliaus dvitaškio šilutiškiai sumažino skirtumą iki minimumo (68:69). Netrukus V. Šeškaus auklėtiniai surengė lemiamą spurtą (10:0) ir po L. Kisieliaus taiklios baudos turėjo 11 taškų pranašumą (79:68).

Per likusį laiką „CBet“ sugebėjo išlaikyti susikurtą persvarą ir šventė pergalę (88:80).

Nugalėtojų gretose naudingiausiai rungtyniavo Darius Tarvydas, kuris per 32 minutes pelnė 17 taškų (6/8 dvit., 1/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 27 naudingumo balus.

„Šilutės“ ekipą į priekį tempė L. Lekavičius. Įžaidėjas per 30 minučių įmetė 18 taškų (3/7 dvit., 4/7 trit.), atkovojo 6 bei prarado 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 23 naudingumo balus.

„CBet“: Tomas Delininkaitis 18 (3/8 trit.), Darius Tarvydas 17 (11 atk. kam.), Aurimas Urbonas 14 (9 atk. kam., 7 rez. perd., 6 kl.), Laimonas Kisielius 12 (7 atk. kam.), Gediminas Žalalis 11, Andražas Kavašas 8.

„Šilutė“: Valdas Vasylius 20 (5 kl.), Mindaugas Stašys 19, Linas Lekavičius 18 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Herkus Kumpys 8, Mykolas Dieninis 5.