„Telšių“ krepšininkams nė iš tolo neprilygę „Ereliai“ patyrė 11 nesėkmę iš eilės

2020-12-08 19:43
Nuotr.: G.Šiuparys
Nuotr. G.Šiuparys

Penktąją pergalę NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo „Telšių“ klubas (5-2).

Telšių ekipa išvykoje 103:64 (26:14, 32:20, 23:14, 22:16) sutriuškino vis dar be pergalių šį sezoną liekančius Mažeikių „Erelius“ (0-11).

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie pirmojo kėlinio pabaigoje surengė spurtą 11:1 ir po Lauryno Kaveckio baudos metimų įgijo 12 taškų persvarą (26:14).

Antrojo ketvirčio pradžioje Dariaus Dimavičiaus auklėtiniai atsakė atkarpa 6:0 ir po Ernesto Naruševičiaus dvitaškio sumažino deficitą iki vienženklio (20:29). Tačiau tai buvo viskas, ką galėjo padaryti „Ereliai“. Prieš ilgąją pertrauką „Telšiai“ surengė įspūdingą spurtą 29:12 ir po Ryčio Biliarto dvitaškio susikrovė triuškinamą 26 taškų pranašumą (58:22).

Po ilgosios pertraukos R. Vaišvilos auklėtiniai dar labiau įtvirtino savo pozicijas, po spurto 21:10 ir Viliaus Pociaus dvitaškio įgijo 35 taškų persvarą (79:44) bei ketvirtasis rungtynių kėlinys tapo formalumu.

Svečius į pergalę vedė Tomas Zdanavičius, kuris per 20 minučių pelnė 19 taškų (5/9 dvit., 1/1 trit., 6/7 baud.), atkovojo 7 bei prarado 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 28 naudingumo balus.

„Erelių“ gretose rezultatyviausiai rungtyniavo E. Naruševičius. Aukštaūgis per 26 minutes pelnė 17 taškų (8/12 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 4 bei prarado 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 16 naudingumo balų.

„Ereliai“: Ernestas Naruševičius 17, Edgaras Preibys 12 (2/7 trit.), Augustinas Venckus ir Danielis Baslykas po 8, Robertas Žibikas 7, Mintautas Bulanovas 6.

„Telšiai“: Tomas Zdanavičius 19 (7 atk. kam.), Gytis Sirutavičius 14 (4/6 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Aistis Pilauskas (4 kl.) ir Mindaugas Norkus (5 atk. kam.) po 13, Deividas Rasys 11, Ignas Razutis 8 (9 rez. perd.).