R. Keliačiaus traukiami „Kuršiai“ pasiekė revanšą prieš vilniečius

2020-12-05 17:57
Nuotr.: K.Bakūnas
Nuotr. K.Bakūnas

Užtikrintą pergalę NKL – VIKINGLOTTO iškovojo Palangos „Kuršiai“ (2-4), kurie savo žiūrovų akivaizdoje 88:75 (21:14, 34:22, 16:23, 17:16) susitvarkė su Vilniaus „Perlu Energija“ (3-7).

25
32
8
80%
8/10

Prieš dvi dienas šių komandų akistatoje Vilniuje Edvino Justos auklėtiniai laimėjo 106:91.

Antrąjį kėlinį Palangos krepšininkai laimėjo 12 taškų persvara ir po 20 minučių buvo priekyje 19 taškų pranašumu – 55:36.

Iki rungtynių pabaigos likus 3 minutėms „Perlas Energija“ atsiliko tik 7 taškais (71:78), bet tuomet šeimininkai spurtavo 10:0 ir nugalėtojas buvo aiškus.

Nugalėtojams Robertas Keliačius per 29 minutes pelnė 25 taškus (8/10 dvit., 3/3 trit.), atkovojo 8 kamuolius bei surinko 33 naudingumo balus.

Pralaimėjusių gretose Martynas Pacevičius per 35 minutes pelnė 28 taškus (14/16 dvit.).

„Kuršiai“: Robertas Keliačius 25 (8/10 dvit., 3/3 trit.), Taurantas Tamošiūnas 17, Mantvydas Žukauskas 12, Mantvydas Staniulis 10.

„Perlas Energija“: Martynas Pacevičius 28 (14/16 dvit., 7 atk. kam.), Jokūbas Rubinas 23 (5/10 trit.), Pijus Rimkus 12.