Po ilgosios pertraukos nurūkęs „CBet“ sutriuškino „Ežerūną-Atletą“

2020-12-03 19:44

Jonavos „CBet“ (7-1) ekipa pratęsė pergalingą seriją NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namuose 103:61 (22:13, 21:20, 31:14, 29:14) sutriuškino Molėtų „Ežerūną-Atletą“ (1-10) ir iškovojo septintąją pergalę iš eilės.

Jonavos ekipa atitrūko po ilgosios pertraukos. Darius Tarvydas surinko 5 taškus paeiliui, Gediminas Žalalis pataikė puskablį, Aurimas Urbonas realizavo baudas, o „CBet“ spurtavo 9:0 bei susikrovė 18 taškų persvarą – 60:42.

Trečiojo kėlinio pabaigoje Ignas Labutis pataikė dvitaškį, realizavo baudas, D. Tarvydas pridėjo dvitaškį, o R. Jakubauskas – tritaškį ir „CBet“ persvara pasiekė 28 taškų ribą (72:44).

Nugalėtojų ekipoje geriausiai pasirodė I. Labutis, kuris per 24 minutes pelnė 20 taškų (3/3 dvit., 2/6 trit., 8/9 baud.), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 6 pražangas bei surinko 22 naudingumo balus.

„CBet“: Ignas Labutis 20 (3/3 dvit., 8/9 baud.), Darius Tarvydas 19 (6/9 dvit., 2/7 trit.), Tomas Delininkaitis 15 (3/4 trit.), Andražas Kavašas 11 (4/8 dvit.), Laimonas Kisielius 10.

„Ežerūnas-Atletas“: Laurynas Samėnas 14 (3/4 dvit.), Evaldas Džiaugys 10, Airidas Giedraitis 9.