Dominavęs „Žalgiris-2“ iškovojo didžiausią sezono pergalę

2020-11-28 21:10
Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Įspūdingą pergalę NKL – VIKINGLOTTO savaitės rungtynėse iškovojo Kauno „Žalgiris-2“.

15
23
14
56%
5/9

Arvydo Gronskio auklėtiniai namuose 111:52 (26:7, 31:16, 28:16, 26:13) sutriuškino Joniškio „Delikateso“ (2-5) ekipą ir iškovojo antrąją pergalę paeiliui. Ketvirtadienį jaunieji žalgiriečiai Joniškio klubą įveikė 92:85.

Kauniečiai triuškinamą persvarą susikrovė jau pirmajame kėlinyje. Giedrius Bergaudas bei Vitalijus Kozys pelnė po dvitaškį, Dominykas Stenionis ir Gytis Nemeikša smeigė po tritaškį, o „Žalgiris-2“ spurtavo 18:1 bei susikrovė 19 taškų persvarą – 26:7.

Antrajame ketvirtyje apsukų nemažinę šeimininkai ilgąją pertrauką pasitiko turėdami 34 taškų pranašumą (57:23). Didžiausią persvarą „Žalgiris-2“ buvo susikrovęs ketvirtajame kėlinyje, kai pirmavo 104:44 ir 109:49.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodęs G. Bergaudas per 23 minutes pelnė 15 taškų (5/9 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 14 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo bei surinko 26 naudingumo balus.

Kauno ekipa šį vakarą pataikė 19 tritaškių iš 38 (50 proc.). Palyginimui, „Delikatesas“ realizavo 4 tolimus metimus iš 15 (26 proc.).

„Žalgiris-2“: Giedrius Bergaudas (5/9 dvit., 14 atk. kam., 26 naud. bal.) ir Paulius Murauskas (3/5 trit.) po 15, Justinas Ramanauskas (9 rez. perd.) ir Matas Repšys po 12, Dominykas Stenionis 11 (3/4 trit., 7 atk. kam., 7 rez. perd.).

„Delikatesas“: Šarūnas Kulevičius 20 (2/9 dvit., 4/6 trit., 9 kld.), Arminas Kleišys 16 (8/16 dvit., 11 atk. kam.), Justinas Mccarthuras 8 (0/5 dvit., 0/3 trit., 8/11 baud.).