Lemiamu metu spurtavęs „Žalgiris-2“ išsivežė pergalę iš Joniškio

Šeštąją pergalę NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo Kauno „Žalgiris-2“.

23
10
58%
7/12

Arvydo Gronskio auklėtiniai išvykoje 92:85 (24:24, 20:22, 26:16, 22:23) palaužė 8 Joniškio „Delikateso“ (2-4) krepšininkus.

Rungtynes geriau pradėjo jaunieji žalgiriečiai, kurie po Dominyko Stenionio tritaškio susikrovė 8 taškų persvarą (16:8). Ketvirčio pabaigoje šeimininkai atsibudo, surengė atkarpą 16:4 ir besibaigiant pirmajam kėliniui po Case'o Brutono taiklių baudų turėjo 4 taškų persvarą (24:20).

Antrasis ketvirtis priminė svarstykles – nė vienai komandai nepavyko susikurti solidaus pranašumo ir tik prieš ilgąją pertrauką Dengas Makuacas Riakas taikliu dvitaškiu persvėrė rezultatą „Delikateso“ naudai (46:44).

Įpusėjus trečiajam kėliniui švieslentėje degė lygus rezultatas – 54:54, tačiau netrukus A. Gronskio auklėtiniai spurtavo 18:8 ir po Karolio Babušio dvitaškio nutolo per 8 taškus (70:62).

Iki rungtynių pabaigos likus 7 minutėms Nedas Kancleris smeigė tritaškį ir sumažino šeimininkų deficitą iki 3 taškų (73:76), tačiau 12:4 spurtavęs „Žalgirio“ jaunimas po Vitalijaus Kozio dvitaškio susikrovė 11 taškų persvarą (88:77), po kurio joniškiečiai sugrįžti į rungtynes nebesugebėjo.

Kauniečius į pergalę atvedė G. Bergaudas. Aukštaūgis per 28 minutes pelnė 22 taškus (7/12 dvit., 2/4 trit., 2/4 baud.), atkovojo 10 kamuolių bei surinko 24 naudingumo balus.

„Delikateso“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Nedas Kancleris, kuris per 37 minutes surinko 17 taškų (3/5 dvit., 2/3 trit., 5/5 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir surinko 28 naudingumo balus.

„Delikatesas“: Šarūnas Kulevičius 23 (8 rez. perd.), Case'as Brutonas (8 atk. kam.) ir Nedas Kancleris (8 atk. kam.) po 17, Justinas Franklinas McCarthuras 9, Dengas Macuakas Riakas 4.

„Žalgiris-2“: Giedrius Bergaudas 22 (10 atk. kam.), Mantas Rubštavičius 18, Ugnius Jaruševičius ir Paulius Murauskas po 9, Vitalijus Kozys (6 atk. kam.) ir Justinas Ramanauskas po 8.