Puikiai iš toli atakavusi „Sūduva-Mantinga“ pranoko „Erelius“

2020-11-19 19:38
Nuotr.: Dainius Lukšta
Nuotr. Dainius Lukšta

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (6-0) NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse ir toliau žygiuoja pergalingai.

18
28
6
50%
3/6

Šį kartą Povilo Šakinio auklėtiniai svečiuose 106:72 (22:15, 28:24, 30:20, 26:13) sutriuškino Mažeikių „Erelių“ (0-7) ekipą, kuri ir toliau lieka be pergalių.

Trečiojo kėlinio viduryje „Sūduva-Mantinga“ turėjo viso labo 6 taškų persvarą, tačiau tuomet šovė į priekį.

Tautvydas Kliučinykas atseikėjo tritaškį, Edvinas Jezukevičius bei Justas Nausėdas pridėjo po dvitaškį, o marijampoliečiai spurtavo 11:2 ir po dar vieno T. Kliučinyko tolimo metimo įgijo 15 taškų persvarą – 72:57.

Intriga visiškai dingo ketvirtajame kėlinyje. Solo šou surengęs Rokas Stankevičius vienas pats surinko 8 taškus paeiliui ir inicijavo galingą marijampoliečių atkarpą, po kurios „Sūduva-Mantinga“ pirmavo 29 taškų pranašumu – 88:59.

Marijampoliečių gretose naudingiausiai žaidė J. Nausėdas, kuris per 34 minutes pelnė 18 taškų (3/4 dvit., 3/4 trit., 3/6 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, sykį suklydo bei surinko 24 naudingumo balus.

Tuo metu T. Kliučinykas pakartojo asmeninį rezultatyvių perdavimų rekordą. Įžaidėjas šį vakarą komandos draugams asistavo 15 kartų.

T. Kliučinykas taip pat pridėjo 10 taškų (0/2 dvit., 3/6 trit., 1/2 baud.), 4 perimtus ir 1 atkovotą kamuolį bei 23 naudingumo balus.

Šiose rungtynėse „Sūduva-Mantinga“ ispūdingai metė tritaškius – tikslą pasiekė 14 tolimų metimų iš 25 (56 proc.).

„Ereliai“: Augustinas Venckus 19 (4/4 dvit., 3/7 trit.), Ernestas Naruševičius 18 (9/10 dvit.), Benjaminas Ayre‘as 12 (5/9 dvit.), Karolis Sapiega 10.

„Sūduva-Mantinga“: Rokas Stankevičius 21 (9/11 dvit., 22 naud. bal.), Justas Nausėdas (24 naud. bal.) ir Kostas Jonuška (4/9 trit.) po 18, Šarūnas Beniušis 13 (6/7 dvit.), Tautvydas Kliučinykas 10 (3/6 trit., 15 rez. perd., 23 naud. bal.).