Pajūrio derbyje – įspūdingas sugrįžimas ir „Neptūno-Akvaservis“ pergalė

2020-11-18 20:27

Pirmąją pergalę NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (1-4).

24
29
88%
7/8
75%
3/4

Simono Serapino auklėtiniai išvykoje 74:70 (15:16, 13:22, 23:13, 23:22) palaužė Palangos „Kuršių“ (1-3) krepšininkus.

Didžiąją rungtynių dalį iniciatyvą savo rankose laikę „Kuršiai“ trečiajame kėlinyje, po Gino Mulevičiaus dvitaškio susikrovė 15 taškų persvarą (43:28). Tačiau svečiai rankų nuleisti neketino. S.Serapino auklėtiniai surengė įspūdingą spurtą 23:5, kurį paskutinėmis ketvirčio sekundėmis dvitaškiu užbaigė Lukas Kleišmontas, sukraudamas „Neptūnui-Akvaservis“ 3 taškų pranašumą (51:48).

Rungtynių nugalėtojas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje, o svečiai ir toliau tęsė savo dominavimą, kurie po Nojaus Mineikio dvitaškio, likus 5 minutėms nutolo per 8 taškus (64:56). Vytauto Buzo auklėtiniai sugrįžo į rungtynes bei patys surengė atkarpą (8:2), ir po Luko Gudavičiaus dvitaškio išlygino rezultatą (66:66).

Likus minutei švieslentėje degė lygus rezultatas (70:70). Netrukus Gediminas Leščiauskas ir N.Mineikis pelnė po dvitaškį, „Kuršiai“ rezultatyvaus išpuolio surengti nesugebėjo bei klaipėdiečiai šventė pirmąją čempionato pergalę.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidė Dovydas Romančenko. Komandos kapitonas per 31 minutę pelnė 24 taškus (7/8 dvit., 3/4 trit., 1/1 baud.), atkovojo 6 ir prarado 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 27 naudingumo balus.

„Kuršių“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Chase'as Harleris, kuris per 36 minutes pelnė 22 taškus (6/12 dvit., 2/4 trit., 4/5 baud.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

„Kuršiai“: Chase'as Harleris 22, Robertas Keliačius 14, Lukas Gudavičius 8 (4 atk. kam.), Ginas Mulevičius ir Mantvydas Žukauskas (5 atk. kam. 6 rez. perd.) po 7, Ernestas Jaškus ir Jonas Stakeliūnas po 5.

„Neptūnas-Akvaservis“: Dovydas Romančenko 24 (6 atk. kam), Nojus Mineikis 15 (9 atk. kam., 5 kl.), Gediminas Leščiauskas 12, Matas Vaitkus 8, Adomas Sidarevičius 7.