Klaipėdoje – Tarvydo vedamos ir dviženklį deficitą panaikinusios „CBet“ ekipos triumfas

2020-11-14 17:55

Dviženklį deficitą panaikinę Jonavos „CBet“ (6-1) krepšininkai NKL – VIKINGLOTTO čempionate pratęsė pergalių seriją.

28
30
75%
9/12
3

Virginijaus Šeškaus vadovaujama Jonavos ekipa išvykoje 101:94 (23:25, 19:30, 23:17, 36:22) palaužė Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (0-4) komandą, kuri ir toliau lieka be pergalių.

Klaipėdiečiams itin gerai susiklostė antrojo kėlinio pabaiga. Petras Piekus surinko 4 taškus paeiliui, Lukas Kreišmontas bei Dovydas Romančenko pridėjo po dvitaškį, o „Neptūnas-Akvaservis“ spurtavo 18:3 ir po Gabrieliaus Mažeikos taškų turėjo 16 taškų persvarą – 53:37.

Svečiai dar prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui sumažino atsilikimą iki 7 taškų (65:72), o lemiamame ketvirtyje visiškai išlygino žaidimą.

Iki mačo pabaigos likus 3 minutėms Gediminas Leščiauskas smeigė tritaškį ir Klaipėdos ekipos deficitą sumažino iki 2 taškų (87:89).

Vis tik tuomet Darius Tarvydas realizavo baudos metimą, Tomas Delininkaitis atseikėjo tritaškį, o Aurimas Urbonas pridėjo dvitaškį ir likus 2 minutėms „CBet“ pirmavo 6 taškais – 95:89.

Neilgai trukus Laimonas Kisielius pridėjo tikslius baudų metimus ir Jonavos klubo pergalė abejonių nebekėlė (97:89). „Neptūnas-Akvaservis“ dar sugebėjo sumažinti deficitą, tačiau rungtynėse rimčiau nebeužsikabino.

Dovydo Romančenkos blokas:

„CBet“ ekipoje sunkiausiai sulaikomas buvo D. Tarvydas, kuris per 33 minutes pelnė 28 taškus (9/12 dvit., 2/6 trit., 4/5 baud.), sugriebė 7 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, 3 sykius suklydo bei surinko 30 naudingumo balų.

„Neptūnas-Akvaservis“: Gediminas Leščiauskas 20 (3/7 dvit., 4/4 trit.), Matas Vaitkus 19 (4/6 trit.), Lukas Kreišmontas 14 (4/7 trit.), Gabrielius Mažeika 13 (4/5 dvit.).

„CBet“: Darius Tarvydas 28 (9/12 dvit., 30 naud. bal.), Tomas Delininkaitis 16 (4/9 trit.), Ignas Labutis 14 (3/6 dvit.), Aurimas Urbonas (10 atk. kam., 8 rez. perd., 6 kld., 25 naud. bal.) ir Gediminas Žalalis (5/6 dvit.) po 13, Laimonas Kisielius 10.