D. Tarvydo vedamas „CBet“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Perlą-Energiją“

Jonavos „CBet“ (4-1) pratęsė pergalių seriją NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse.

35
57%
4/7
5

Jonavos klubas išvykoje 110:96 (31:17, 24:21, 28:23, 27:35) susitvarkė su Vilniaus „Perlo Energijos“ (2-3) krepšininkais ir iškovojo ketvirtąją pergalę paeiliui.

Šioje dvikvoje prie „CBet“ vairo jau stovėjo Virginijus Šeškus, sugrįžęs po saviizoliacijos.

Svečiai jau per pirmąjį kėlinį įgijo dviženklę persvarą (31:17), o prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė 22 taškus – 83:61.

Nors didesnės intrigos Edvino Justos auklėtiniams atkurti nepavyko, paskutinėmis minutėmis vilniečiai išvengė sutriuškinimo.

Nugalėtojų gretose nesulaikomai žaidė Darius Tarvydas – 26 taškai (7/9 dvit., 4/7 trit., 0/1 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 35 naudingumo balai per 32 minutes.

Šeimininkų neišgelbėjo galingą dvigubą dublį surinkęs Martynas Pacevičius – 22 taškai (6/11 dvit., 2/3 trit., 4/5 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 5 klaidos, 8 išprovokuotos pražangos ir 29 naudingumo balai per 37 minutes.

„Perlas Energija“: Jokūbas Rubinas 26 (6/8 dvit.), Martynas Pacevičius 22 (12 atk. kam., 5 kld., 8 išpr. praž., 29 naud. bal.), Adas Šimonis 17, Andreas Kalogiros 12.

„CBet“: Darius Tarvydas 26 (7/9 dvit., 5 rez. perd., 35 naud. bal.), Gediminas Žalalis 21 (8/9 dvit., 10 atk. kam., 33 naud. bal.), Laimonas Kisielius 19 (25 naud. bal.), Tomas Delininkaitis 14 (7 rez. perd.), Ignas Labutis 12.