Jaunieji žalgiriečiai susitvarkė su „Neptūnu-Akvaservis“

2020-10-29 20:02

Beveik visas rungtynes pirmavę Kauno „Žalgirio-2“ (4-1) krepšininkai NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo įtikinamą pergalę. Arvydo Gronskio auklėtiniai savo aikštėje 92:78 (28:22, 21:19, 23:20, 20:17) pranoko Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (0-2) atstovus.

Trečiojo kėlinio viduryje Mantui Rubštavičiui įkrovus iš viršaus, šeimininkų persvara siekė 13 taškų (57:44) ir atrodė, jog kauniečiai pabėgs nepavejamai, bet klaipėdiečiai tuomet davė atsaką.

Jie surinko šešis taškus iš eilės ir nepaleido varžovų (50:57).

Įtikinamą pranašumą A. Gronskio kariauna įgijo vos tik prasidėjus ketvirtajam ketvirčiui, kada startavo šešiais taškais ir buvo priekyje 78:61. Per likusį laiką „Žalgiris-2“ varžovų nebeprisileido arčiau nei per dviženklį pranašumą bei užtikrintai užbaigė susitikimą.

Puikiai pasirodęs Matas Repšys per 23 minutes prametė vos vieną metimą iš žaidimo – įmetė 7 iš 8 (4/5 dvit., 3/3 trit.), realizavo 6 iš 8 baudų ir surinko 23 taškus, atkovojo 7 kamuolius bei užfiksavo 28 balų naudingumą.

Kauno komanda puolime susikūrė 14 antrų šansų, kai klaipėdiečiai po „Žalgirio-2“ krepšiu sugriebė 5 kamuolius.

„Neptūno-Akvaservis“ žaidėjai metė net 41 baudą, iš kurių tikslą pasiekė 33 (80 proc.).

„Žalgiris-2“: Matas Repšys 23, Justinas Ramanauskas 17, Giedrius Bergaudas 14, Mantas Rubštavičius 13.

„Neptūnas-Akvaservis“: Lukas Kreišmontas 19 (12/13 baud.), Nojus Mineikis 16 (3/9 trit.), Matas Vaitkus 9.